Herní zóna  Hry  XOne - Hogwarts Legacy
XOne - Hogwarts Legacy
XOne - Hogwarts LegacyXOne - Hogwarts LegacyXOne - Hogwarts LegacyXOne - Hogwarts LegacyXOne - Hogwarts LegacyXOne - Hogwarts LegacyXOne - Hogwarts Legacy
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

XOne - Hogwarts Legacy

Datum vydání: 04.04.2023 Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Nyní můžete převzít kontrolu nad dějem a stát v centru vlastního…
Kategorie: Hry
Kód: 3651005Výrobce: Warner Bros.Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 255   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 864 Kč
Cena po registraci:
2 223 Kč
Cena bez DPH: 1 838 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)5.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)7.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Datum vydání:04.04.2023

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Nyní můžete převzít kontrolu nad dějem a stát v centru vlastního dobrodružství v kouzelnickém světě. Váš odkaz je takový, jaký si ho vytvoříte.

Prozkoumej otevřený svět
Čarodějný svět na tebe čeká. Volně se pohybuj po Bradavicích, Prasinkách, Zapovězeném lese a okolní oblasti Overlandu.

Buď čarodějkou nebo čarodějem, jakým chceš být
Nauč se kouzla, vař lektvary, pěstuj rostliny a pečuj o kouzelná zvířata. Zařaď se do své koleje, navazuj vztahy a osvoj si dovednosti, aby ses stal čarodějem nebo čarodějkou, jakým chceš být.

Zažij nové dobrodružství v kouzelnickém světě
Zažij kouzelnický svět v neprobádané éře a odhal skrytou pravdu z jeho minulosti. Bojuj proti trollům, temným čarodějům, skřetům a dalším, až budeš čelit nebezpečnému padouchovi, který ohrožuje osud kouzelnického světa.