Dům, Dílna, Zahrada  Dílna, nářadí  Nářadí  Předřadné vl. 500m SC/APC-SC/APC SM 9/125 G.657A1

Předřadné vl. 500m SC/APC-SC/APC SM 9/125 G.657A1

Kategorie: Nářadí
Kód: 3823607Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
4 036   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 336 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 26.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)28.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.