Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patch cord Duplex LC-ST 50/125 1m MM OM4
Optický patch cord Duplex LC-ST 50/125 1m MM OM4
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patch cord Duplex LC-ST 50/125 1m MM OM4

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3826316Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
510   včetně DPH
Cena bez DPH: 421 Kč
Cena po registraci:
495 Kč
Cena bez DPH: 409 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Parametry

Délka (m)1
Délka optického patch kabeluDélka 1 m
Optický kabel SM/MMMulti mode 50/125 OM4
Přesná délka (m)1
Vlastnost50/125