Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

OEM X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable. Ports: 1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-U) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Maximum distance: 10km Fiber type: Single Mode Notes: TX 1310nm RX 1490nm
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3780935PN: JD098B_OEMVýrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
789   včetně DPH
Cena bez DPH: 652 Kč
Cena po registraci:
764 Kč
Cena bez DPH: 632 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)4.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable.

Ports:
1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-U)
Duplex: full only

Connectivity:
Connector type: LC

Maximum distance: 10km

Fiber type: Single Mode

Notes: TX 1310nm RX 1490nm