Herní zóna  Hry  NS - Expeditions: A MudRunner Game
NS - Expeditions: A MudRunner Game
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

NS - Expeditions: A MudRunner Game

Přizpůsobte se výzvám přírody a odhalte tajemství rozlehlých neprobádaných zemí. Vydejte se do rozlehlé divočiny vyprahlých pouští a drsných lesů až k nejstrmějším horám, které překypují skrytými poklady a zapomenutými ruinami. Sbalte se na vědeckou expedici Vědátoři si vydali do nezmapovaných končin světa, který přináší nejednu přírodní výzvu. V Expeditions: A MudRunner…
Kategorie: Hry
Kód: 3818525Výrobce: ActivisionZáruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Přizpůsobte se výzvám přírody a odhalte tajemství rozlehlých neprobádaných zemí. Vydejte se do rozlehlé divočiny vyprahlých pouští a drsných lesů až k nejstrmějším horám, které překypují skrytými poklady a zapomenutými ruinami.

Sbalte se na vědeckou expedici
Vědátoři si vydali do nezmapovaných končin světa, který přináší nejednu přírodní výzvu. V Expeditions: A MudRunner Game projedete divočiny, vyprahlé pouště, drsné lesy, ale také strmé hory.

Jako ve skutečném světě
Ve hře Expeditions: A MudRunner Game budete zcela pohlceni přírodou a taji, které se před vámi budou neustále otevírat. Vaše oko uspokojí skryté přírodní klenoty i zapomenuté rozvaliny hor.

Zvolte si expediční vozidlo
Hra Expeditions: A MudRunner Game vám nabídne několik druhů expedičních terénních vozů, se kterými budete nuceni zdolat každou zrádnou cestu a překonávat nejednu překážku. Získáte však pokročilé technologie i špičkové nástroje. To už stojí za nějakou tu námahu.

Základna je to hlavní
I když budete uchváceni nádhernou přírodou, přesto byste si měli vybudovat svoji základu a zásobit ji nezbytnou výbavou. Určitě užijete drony nebo skenery, které vám ušetří na cestách nemilých překvapení.

Parametry

Herní platforma ESDNintendo Switch
Herní žánrDobrodružné
PEGI hodnota3