Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  MikroTik SFP/SFP+/SFP28 module 1.25/10/25G Multi Mode 100m 850nm
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 module 1.25/10/25G Multi Mode 100m 850nm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 module 1.25/10/25G Multi Mode 100m 850nm

XS+85LC01D Cenově výhodný modul 1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 pro dosah 100 metrů. Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce, jako je optický výkon, napájecí napětí transceiveru, teplota, sledování laserového zkreslení proudu a sledování dalších klíčových parametrů. Tyto možnosti mohou být užitečné nejen pro upozornění uživatele během abnormální aktivity…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3827663PN: XS+85LC01DVýrobce: MikroTikZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 974   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 631 Kč
Cena po registraci:
1 947 Kč
Cena bez DPH: 1 609 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 27.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

XS+85LC01DCenově výhodný modul 1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 pro dosah 100 metrů. Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce, jako je optický výkon, napájecí napětí transceiveru, teplota, sledování laserového zkreslení proudu a sledování dalších klíčových parametrů. Tyto možnosti mohou být užitečné nejen pro upozornění uživatele během abnormální aktivity transceiveru, ale také v případě, že jsou překročeny specifické nastavitelné provozní limity. Monitorování vám umožňuje plánovat dopředu, činit informovaná rozhodnutí a předvídat nezbytné upgrady nebo údržbu na základě výkonu transceiveru.

Specifikace

Konektor *Dual LC UPC Rychlost přenosu dat *1G / 10G / 25G Vzdálenost *100 m Formát *SFP / SFP+ / SFP28 Režim *MM Testovaná okolní teplota *-40 °C až 85 °C Vlnová délka *850 nm

Parametry

BarvaŠedá
SFP+ (M)1
TypVícekonektorové kabely