Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Stolní telefony  Gigaset-DESK400-BLACK Šňůrový telefon na stůl a stěnu pro snadné telefonování…
Gigaset-DESK400-BLACK Šňůrový telefon na stůl a stěnu pro snadné telefonování - černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Gigaset-DESK400-BLACK Šňůrový telefon na stůl a stěnu pro snadné telefonování - černá

Výběr z funkcí - Snadná možnost připevnění na stěnu - Čtyři klávesy přímé volby - Napájení přes telefonní linku, není zapotřebí žádné samostatné napájení - Deset kláves rychlé volby - Kompatibilní se sluchadly - Opětovné vytáčení - Vhodný pro provoz s telefonními systémy - Nastavitelná DTMF / pulzní volba - Nastavitelná funkce Flash Šňůrový stolní a nástěnný…
Kategorie: Klasické stolní telefony
Kód: 3655557PN: GIGASET-DESK400-BLACKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Výběr z funkcí
- Snadná možnost připevnění na stěnu
- Čtyři klávesy přímé volby
- Napájení přes telefonní linku, není zapotřebí žádné
samostatné napájení
- Deset kláves rychlé volby
- Kompatibilní se sluchadly
- Opětovné vytáčení
- Vhodný pro provoz s telefonními systémy
- Nastavitelná DTMF / pulzní volba
- Nastavitelná funkce Flash


Šňůrový stolní a nástěnný telefon Gigaset DESK 400 se čtyřmi klávesami přímé volby a napájením přes telefonní linku je ideální pro použití doma nebo v kanceláři.
Náhrada za modely DA310 a DA510.

Flexibilní možnosti využití
Gigaset DESK 400 lze použít jako stolní telefon nebo telefon připevněný na stěnu, vždy však nabízí optimální využití. K provozu jako nástěnný telefon se DESK 400 jednoduše připevní dvěma šrouby.

Napájení přes telefonní linku
Gigaset DESK 400 nepotřebuje samostatnou napájecí jednotku. K napájení dochází přímo přes telefonní linku. Uvedení do provozu je tedy obzvlášť snadné: zapojte Gigaset DESK 4200 do telefonní zásuvky (veřejná síť, PBX nebo brána) – a telefon je připravený k použití.

Rychlé spojení
Prostřednictvím čtyř kláves přímé volby jsou důležité kontakty vzdálené jen na jedno stisknutí klávesy. Zároveň lze uložit až deset telefonních čísel jako rychlou volbu, což vám umožňuje rychlé spojení s lidmi, se kterými hovoříte často. Čísla rychlé volby jsou uvedena na přiložené papírové vsádce, a proto jsou vždy na očích.

Kompatibilita se sluchadly
Gigaset DESK 4000 je kompatibilní se sluchadly, zejména pro osoby s poškozením sluchu. Díky certifikaci ve shodě s evropským standardem ITU-T P.370 umožňuje uživatelům sluchadel s indukčním přenosem telefonovat bez rušivého zvuku.