Počítače a kancelář  Software  Grafika a design  CorelDRAW Essentials 2024 Minibox
CorelDRAW Essentials 2024 Minibox
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

CorelDRAW Essentials 2024 Minibox

CorelDRAW Essentials 2024 Minibox Navrhujte pro zábavu s grafickým softwarem, který se snadno naučíte. Ať už začínáte, nebo se věnujete grafickému designu, CorelDRAW® Essentials je sada nástrojů, kterou potřebujete k snadnému vytváření nádherné grafiky. Snadno použitelné kreativní nástroje *Pokud s grafickým designem teprve začínáte, je tento bohatý software pro vektorové…
Kategorie: Grafika a design
Kód: 3822643PN: CDE2024MLMBEUVýrobce: CorelZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
4 144   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 425 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 31.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

CorelDRAW Essentials 2024 MiniboxNavrhujte pro zábavu s grafickým softwarem, který se snadno naučíte.
Ať už začínáte, nebo se věnujete grafickému designu, CorelDRAW® Essentials je sada nástrojů, kterou potřebujete k snadnému vytváření nádherné grafiky.
Snadno použitelné kreativní nástroje *Pokud s grafickým designem teprve začínáte, je tento bohatý software pro vektorové ilustrace vaší odpovědí na vytváření plakátů, pohlednic, pohlednic, kalendářů a dalších věcí, rychle a s naprostou jistotou. Vektorové ilustrace *Proměňte základní linie a tvary v umělecká díla. Vytvářejte křivky pomocí všestranných nástrojů pro tvarování a kreslení. Rozvržení stránky *Vytvářejte rozvržení pro pozvánky, koláže, vícestránkové návrhy a další. Použijte pravítka, mřížky a vodítka, které vám pomohou uspořádat objekty a umístit je přesně tam, kam chcete. Úprava fotografie *Retušujte a vylepšujte své fotografie pomocí nástrojů pro úpravu fotografií na bázi vrstvy Corel PHOTO-PAINT™ Essentials. Typografie *Přidejte text do jakéhokoli návrhu pomocí snadno použitelných textových nástrojů. Pohrajte si s textovými efekty, aby váš konečný produkt vynikl.