Počítače a kancelář  Dohledové systémy, IP kamery, Webkamery  IP, PTZ, Cloud, Web, outdoor, kamery  Yealink UVC20 Full-HD webkamera
Yealink UVC20 Full-HD webkamera
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Yealink UVC20 Full-HD webkamera

Výkonná USB webová kamera s 5ti megapixelovým objektivem s Full HD rozlišením, inteligentním nastavením jasu, automatickým ostřením a otočným objektivem. Kompatibilní s prakticky všemi softwarovými videokonferenčními platformami (Teams, Zoom, Webex,...). Klíčové vlastnosti a benefity: Příjemný a prémiové video UVC20 zajišťuje plynulou a jasnou komunikaci s prémiovým videem…
Kategorie: IP, PTZ, Cloud, Web, outdoor, kamery
Kód: 3239278PN: 10001268Výrobce: WELLZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
4 033   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 333 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)4.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Výkonná USB webová kamera s 5ti megapixelovým objektivem s Full HD rozlišením, inteligentním nastavením jasu, automatickým ostřením a otočným objektivem. Kompatibilní s prakticky všemi softwarovými videokonferenčními platformami (Teams, Zoom, Webex,...).

Klíčové vlastnosti a benefity:

Příjemný a prémiové video
UVC20 zajišťuje plynulou a jasnou komunikaci s prémiovým videem a zvukovým zážitkem. 5ti megapixelový skleněný displej s FullHD rozlišením poskytuje 1080p HD (1080p@30fps, 720p@30fps) video s maximálně věrným obrazem. Integrovaný mikrofon snímá hlas v úhlu 180° před kamerou a zajišťuje tak křišťálově čistou komunikaci.

Funkce chytrého osvětlení
UVC 20 přichází se skutečně snadným, efektivním a prémiovým videem i ve složitých světelných podmínkách. Díky funkci chytrého osvětlení optimalizuje obraz pro co nejlepší výsledky i při slabém osvětlení nebo zhoršených světelných podmínkách.

Ovládání EPTZ a otočný objektiv
Prostřednictvím softwaru Yealink USB Connect je možné ovládat kameru UVC20. Navíc je možné snadno natáčet objektiv a rychle přepínat video obrazy.

Snadné používání a lehké spuštění
Kamera UVC20 je díky funkci plug-and-play vhodné řešení pro různé videokonfernční platformy nebo aplikace. Díky Yealink USB Connect navíc hostitel získá možnost monitorovat využití kamery, přistupovat k informacím o zařízení, provádět diagnostiky nebo aktualizace FW. To vše ušetří spoustu času a zajistí bezstarostnou správu.

Krytka objektivu a ochrana soukromí
Integrovaná krytka objektiv kamery, zabezpečí videokonferenci a zajistí osobní soukromí. UVC20 je tak spolehlivé a bezpečné zařízení pro použití na osobních počítačích.

Parametry

Typ snímačeCMOS