Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Telefony VoIP, IP, Skype  Yealink SIP-T34W WiFi telefon, s napájecím adaptérem
Yealink SIP-T34W WiFi telefon, s napájecím adaptérem
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Yealink SIP-T34W WiFi telefon, s napájecím adaptérem

SIP-T34W je módní a uživatelsky přátelský základní barevný IP telefon s vysokým výkonem. Má velký barevný displej 320x240 pixelů s podsvícením, který zaručuje snadnější přístup k mnohem více vizuálním informacím na první pohled. SIP-T34W nabízí podporu pro 4 VoIP účty, 2,4G/5G Wi-Fi a umožňuje až 5cestnou lokální konferenci. Zahrnuje i podporu EHS35 pro bezdrátové náhlavní…
Kategorie: Telefony VoIP, IP, Skype
Kód: 3805111PN: SIP-T34WVýrobce: YealinkZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 029   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 503 Kč
Cena po registraci:
2 987 Kč
Cena bez DPH: 2 468 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 16.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)18.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

SIP-T34W je módní a uživatelsky přátelský základní barevný IP telefon s vysokým výkonem. Má velký barevný displej 320x240 pixelů s podsvícením, který zaručuje snadnější přístup k mnohem více vizuálním informacím na první pohled. SIP-T34W nabízí podporu pro 4 VoIP účty, 2,4G/5G Wi-Fi a umožňuje až 5cestnou lokální konferenci. Zahrnuje i podporu EHS35 pro bezdrátové náhlavní soupravy Yealink. Stojan byl navržen speciálně pro efektivní práci a umožňuje nastavení telefonu do dvou úhlů a jeho montáž na stěnu.

Hlavní parametry:
Yealink HD Voice
2,4 ”barevný displej 320 x 240 pixelů s podsvícením
2,4G/5G Wi-Fi
PoE napájení
Podpora kodeku Opus
4 SIP účty
Lokální pěticestná konference
Podpora EHS bezdrátových náhlavních souprav
Sjednocený firmware
Stojan s dvěma nastavitelnými úhly
Montáž na zeď
Balení obsahuje Yealink napájecí adaptér
Podpora YDMP / YMCS

Celá řada T3 je vybavena výkonným čipem a má silnější výpočetní schopnosti a vylepšené funkce, což zajišťuje vyšší produktivitu a plynulejší uživatelský zážitek. Díky vysokému výkonu je řada T3 schopna rozšířit více služeb pro různé firemní požadavky.
Řada Yealink T3 poskytuje komunikaci bez rozptýlení s technologií Smart Noise Filtering Technology, která poskytuje vynikající kvalitu zvuku bez zbytečných zvuků a umožňuje plynulou konverzaci.

Řada T3, navržená designerským týmem Yealink, dědí koncepci designu rodiny Yealink telefonů. Pokročilý design včetně moderního vzhledu a ergonomických detailů umožňuje uživatelům snadnější a příjemnější ovládání.
Hall switch, který při zvedání nebo nasazování sluchátka nevydává žádný zvuk. Poskytuje tišší pracovní prostor a delší životnost.

Nastavitelný více úhlový stojan, ideální pro různé situace na základě vašich skutečných potřeb. Umožňuje montáž telefonu na zeď, jedno příslušenství s dvěma instalačními režimy.

Ke stažení