Spotřební elektronika  Audio  Audio doplňky a příslušenství  Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.
Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.
Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Yealink RoomPanel zařízení pro plánování rozvrhu místnosti, 8" dotyk.obr.

Yealink RoomPanel pro Teams room je profesionální multifunkční zařízení pro plánování rozvrhu místnosti s 8 palcovou dotykovou obrazovkou, operáčním systémem Android 9.0, full-RGB LED, dvěma mikrofony a reproduktory. Panel all-in-one zobrazuje nejen stav místnosti, ale umožňuje také rezervaci všech zasedacích místností v rámci organizace. Tenký a kompaktní panel spolu…
Kategorie: Audio doplňky a příslušenství
Kód: 3822632PN: ROOMPANEL-TEAMSVýrobce: YealinkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
19 044   včetně DPH
Cena bez DPH: 15 739 Kč
Běžná maloobchodní cena: 19 509 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 31.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Yealink RoomPanel pro Teams room je profesionální multifunkční zařízení pro plánování rozvrhu místnosti s 8 palcovou dotykovou obrazovkou, operáčním systémem Android 9.0, full-RGB LED, dvěma mikrofony a reproduktory. Panel all-in-one zobrazuje nejen stav místnosti, ale umožňuje také rezervaci všech zasedacích místností v rámci organizace.
Tenký a kompaktní panel spolu s elegantním a kovovým vzhledem je ideální a vhodný pro moderní pracovní prostory. Přináší také vynikající vizuální a interaktivní zážitek na 8“ dotykové obrazovce s ochranou proti otiskům prstů a senzory světla a přiblížení.
Kontrola stavu dostupnosti zasedací místnosti je s barevnými LED pruhy ještě jednodušší. Barevné Full RGB LED pruhy na obou stranách, umožňující nastavení barev dle potřeb, jsou dobře viditelné z jakéhokoli úhlu pohledu.

Využívejte všechny schopnosti Enterprise úrovně. Včetně podpory dual-band Wi-Fi 802.11ac pro bezdrátové nasazení do sítě. Vestavěny dual Bluetooth 5.0 chipset umožňuje rozšířené funkce, jako je Bluetooth brána pro spárování s RoomSensorem pro umožnění automatické rezervace/uvolnění místnosti. Panel podporuje i NFC/RFID pro pokročilou autorizaci a check-in účastníků. Panel podporuje PoE a DC napájení a jeho instalace s dodanými montážními držáky na zeď/sklo/dřevo a jiné povrchy šetří práci a čas, umožňuji dva uhly naklonění.

Obsah balení RoomPanel 8“ Android panel pro Teams Room:
Yealink RoomPanel (Team verze)
Napájecí adaptér
20° sada pro montáž na stěnu nebo sklo
Sada pro montáž na stěnu nebo sklo
2-dílny US-standardní elektricky box pro povrchovou montáž