Dům, Dílna, Zahrada  Domácí spotřebiče  Vysavače  Xiaomi Roborock S5 Max White
Xiaomi Roborock S5 Max White
Xiaomi Roborock S5 Max WhiteXiaomi Roborock S5 Max White
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Xiaomi Roborock S5 Max White

Xiaomi Roborock S5 Max - Vylepšená verze robotického vysavače Roborock S5. Zásadně vylepšené vytírání! Pokročilejší navigace, o 20% rychlejší vysávání, ukládání místností, 3 hodiny vysávání na jedno nabití, 290ml nádržka na vodu, MiHome aplikace, hlasové ovládání... *Adaptivní algoritmus, který si sám naplánuje nejoptimálnější trasu po místnosti, byl nadále notně…
Kategorie: Vysavače
Kód: 3080510PN: 6970995781540Výrobce: XiaomiZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
12 986   včetně DPH
Cena bez DPH: 10 732 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 9 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.4. / od 190 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Xiaomi Roborock S5 Max - Vylepšená verze robotického vysavače Roborock S5. Zásadně vylepšené vytírání! Pokročilejší navigace, o 20% rychlejší vysávání, ukládání místností, 3 hodiny vysávání na jedno nabití, 290ml nádržka na vodu, MiHome aplikace, hlasové ovládání...

*Adaptivní algoritmus, který si sám naplánuje nejoptimálnější trasu po místnosti, byl nadále notně vylepšen
*Uklízení je díky pokročilejší navigaci až o 20 % rychlejší
*Můžete si vybrat rozdílné způsoby čistění pro různé místnosti
*Pro každou místnost nebo její část můžete nastavit jiný čas vysávání
*Hlasové ovládání - Roborock S5 Max je možné ovládat povely přes Google Assistant a Amazon Alexa
*Mírně prodloužena výdrž baterie – nyní až 3 hodiny vysávání
*Objem nádržky na vodu zvýšen na 280 ml – při čistění namokro pokryjete větší plochu
*Eliminován problém s občasnými úniky vody

Automatické přizpůsobení trasy

Vestavěná sada 14 senzorů zmapuje váš domov. Společně se 4jádrovým procesorem a propracovaným navigačním algoritmem poté docílí toho, že si vysavač automaticky vytváří optimální trasu založenou na tvaru jednotlivých místností a rozložení překážek v místnosti.

Výsledkem je až o 20 % rychlejší postup při úklidu než u předchůdců.

Senzory zajišťují i další funkce jako vyhnutí se pádu ze schodů či zbytečné narážení do zdí. Aby bylo uklizeno i podél stěn, vysavač jezdí podél stěny v přesně vymezené vzdálenosti 10 mm a malý kulatý kartáček se stará, aby byl tento prostor dokonale čistý. Při pohybu si vysavač poradí s jemnými nerovnostmi povrchu a dokáže tak překonat až 2 cm vysokou překážku.

Vícenásobný úklid bez lidského zásahu

Zvětšená 290ml nádržka na vodu vystačí na vytření prostoru o ploše až 200m2. Byt o takovéto výměře dokáže vysavač na jedno doplnění vody vytřít i 3x. Postupně klesající hladina vody může znamenat nižší přítlak mopu. V případě S5 Max modelu je o tento neduh postaráno a tlak je stabilních 300 g od začátku vysávání do konce.

Všechny nečistoty jsou zachycovány do nádoby s objemem 460 ml a v případě potřeby vás vysavač upozorní, že je třeba nádobu vyprázdnit. Stejně tak vysavač upozorňuje na nízkou hladinu nabití. To vás ovšem nemusí trápit, při poklesu na 20 % vysavač automaticky přeruší provoz, dojede sám do nabíjecí stanice a po dobití opět začne pracovat tam, kde předtím přestal. Výrobce deklaruje až 3 hodiny nepřetržitého vysávání.

Ovládání jednoduše přes mobilní telefon

Všechna potřebná nastavení můžete klasicky provést ve vašem smartphonu. Po stažení aplikace MiHome si můžete naplánovat přesné časy, kdy se vysavač bude vydávat bojovat s nečistotami nebo jednoduše vydat pokyn k uklízení, když sedíte v práci. Mimo jiné si také můžete přizpůsobit sací výkon či vlhkost mopu podle místnosti (v závislosti na povrchu) v jaké se zrovna Roborock nachází. Problémem nejsou ani tzv. no-go zóny. Softwarově nastavíte oblasti, kde vysavač nesmí používat mop nebo do oblasti vůbec nesmí zajíždět. Vyhnete se tak třeba mokrému koberci.