Počítače a kancelář  Grafické tablety  Wacom Cintiq Pro 24
Wacom Cintiq Pro 24
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Wacom Cintiq Pro 24

Popis produktu: Tvořte přirozeně přímo na obrazovce s pomocí našeho jedinečného pera Wacom Cintiq Pro 24 je pokročilý pen displej. V kombinaci s perem Wacom Pro Pen 2 umožňuje překračovat další a další tvůrčí hranice při práci na grafických projektech. Displej, který přirozeně nejen vypadá – ale přirozeně se jej také používá Leptaná skleněná obrazovka přináší…
Kategorie: Grafické tablety
Kód: 3144560PN: DTK-2420Výrobce: WacomZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Popis produktu:

Tvořte přirozeně přímo na obrazovce s pomocí našeho jedinečného pera

Wacom Cintiq Pro 24 je pokročilý pen displej. V kombinaci s perem Wacom Pro Pen 2 umožňuje překračovat další a další tvůrčí hranice při práci na grafických projektech.

Displej, který přirozeně nejen vypadá – ale přirozeně se jej také používá
Leptaná skleněná obrazovka přináší charakteristický dotykový zážitek, když kreslíte. Napodobuje pocit pera na papíře a současně snižuje nežádoucí odlesky a odrazy.
Displej nabízí realistickou přesnost barev až 99 % Adobe RGB a navíc při rozlišení 4 K můžete vidět každý detail svého vytvářeného díla se stoprocentní přesností.

Wacom Pro Pen 2: přirozený a přesný
Naše nejmodernější technologie kreativního používání pera 8 192 úrovní citlivosti tlaku a bezpříkladné rozpoznávání náklonu znamená, že každý tah perem, každý pohyb ruky je sledován s neomylnou přesností.

Nejdůležitější vlastnosti

V balení jedinečné pero Wacom Pro Pen 2
Prémiov8 obrazovka 4K s barevnou věrností světové třídy až 99 % Adobe RGB.
Klávesnice na obrazovce, radiální nabídky a nabídka ExpressKey™ Remote pro ještě intuitivnější ovládání.
Vestavěné nohy zvednou obrazovku Wacom Cintiq Pro z náklonu 5° na 20°.
S kreativním počítačovým modulem Wacom Cintiq Pro Engine přeměňte svůj Cintiq Pro 24 na výkonný, samostatný kreativní počítač ovládaný perem.
Stojan Wacom Ergo Stand dostupný samostatně jako příslušenství umožňuje zvedat, naklánět a otáčet obrazovku Cintiq Pro tak, abyste nalezli co nejpřirozenější polohu.
Kompatibilní se systémy Mac a Windows.

Rozměry/rozlišení displeje 59,94 cm / 4K: Ultra HD (3.840 x 2.160)
Aktivní plocha 522 x 294 mm
Technologie IPS UHD panel s vysokým jasem
Aktivní plocha 522 X 294 mm
Rozměry/hmotnost (bez stojanu) 677 x 394 x 47 mm / 7 kg
Zobrazitelné barvy 1,07 miliardy barev (10 bitů)
Barevný gamut 99% Adobe RGB
Poměr stran/jas 16:9/350 cd/m2
Kontrastní poměr/rychlost reakce 1000:1 / 14ms
Pozorovací úhel 176° (88°/88°) H, (88°/88°) V
Standardní oborové přednastavení Výchozí vyvážení bílé 6500° K
Možnosti připojení 4x port USB 3.0 *, 1 x port USB-C, 1 x port HDMI 2.0, 1 x DisplayPort, 2 porty USB-A (jeden na ExpressKey Remote), konektor audia pro náhlavní soupravu, vestavěný mikrofon
Grafický vstup Port USB typu C (podporuje alternativní režim DisplayPort) nebo DisplayPort či port HDMI 2.0 (nutný pro rozlišení 3840 x 2160)
Multi-Touch ne
Pero Pro Pen 2 bez baterie se 2 bočními nastavitelnými tlačítky a 8192 úrovněmi tlaku na hrotu pera i gumě (patentovaná metoda elektromagnetické rezonance)
Rozpoznání náklonu/rozsah ±60 úrovní / 40 stupňů
ExpressKey™ Remote rozměry 135 x 52 x 10 mm
ExpressKey™ Remote provozní doba až 160 hodin, pokud je tlačítko stisknuté v průměru jednou za 30 vteřin
Doba nabíjení ExpressKey™ Remote až 2 hodiny
ExpressKey™ Remote / Zvyšování produktivity Dálkové ovládání ExpressKey™ se 17 specifickými nastavitelnými tlačítky pro aplikaci, Touch Ring, Rocker Ring/tlačítko Domů, přesný režim, funkce Display Toggle, Radial Menu a klávesnice na obrazovce, přiřazená časově úsporná nastavení posouvání, scrollování, zoomu, velikosti štětce
Zabezpečení port pro Kensington® Lock (zámek se prodává samostatně)
Ergonomické vlastnosti Vestavěný stojan (5° bez noh nebo 20°s nohami). Wacom Ergo Stand s otáčením jako volitelné příslušenství
Kompatibilita/požadavky na systém PC: Windows® 7 nebo novější (nejnovější verze service pack/build), Mac: OS X® 10.11 nebo novější (nejnovější aktualizace); port USB-C s režimem DisplayPort Alternate Mode (UHD), nebo Mini DisplayPort / DisplayPort (UHD) a USB-A, nebo HDMI 2.0 (UHD) a USB-A; přístup k Internetu ke stažení ovladače.
Co je součástí Wacom Cintiq Pro 24, Wacom Pro Pen 2 se sadou 4 barevných kroužků, ExpressKey™ Remote (s donglem USB-A RF a 30cm nabíjecím kabelem micro-USB na USB), stojan na pero s 10 náhradními hroty (6 standardními, 4 plstěnými) a nástroj na vyjmutí hrotu, držák pera, napájecí adaptér 180 W a napájecí kabel 1,8 m, Quick Start Guide, dokument Důležité informace o produktu, utěrka na čištění
Kabely v balení USB - USB kabel (3 m), DisplayPort - DisplayPort kabel (3 m), HDMI 2.0 - HDMI 2.0 kabel (3m), USB-C - USB-C kabel (1,5 m), DisplayPort - Mini DisplayPort adaptér, MicroUSB - USB kabel (30 cm; pro ExpressKey Remote)
Dostupné porty 4 x USB3 ports* , 1 x USB C port 1 x HDMI 2.0 port, 1 x DP port , 2 USB-A Porty (jeden pro ExpressKey Remote dongle)
* Pokud je připojený k PC přes USB-C (včetně Cintiq Pro Engine), Cintiq Pro USB 3.0 porty běží v rychlosti USB 2.0, aby bylo možné přes USB-C přenášet 4K video data.
Vstupní napětí 100 až 240 VAC, 50/60HZ
Výstupní napětí 20 VDC, 2,25 A (max.)
Spotřeba energie Zapnuto (Max.): 100 W, V režimu spánku: 2,0 W nebo méně, Vypnuto: 0,5 W nebo méně
Baterie Nabíjecí baterie Li-ion v ExpressKey Remote
Další příslušenství (není součástí) Wacom Ergo Stand, Wacom Cintiq Pro Engine, Wacom Color Manager, Wacom Pro Pen 3D, Wacom Keyboard, náhradní hroty Wacom (standardní a pružné) pro pero Wacom Pro Pen 2, další pera předchozí generace (Classic Pen, Airbrush, Art Pen, Pro Pen), náhradní ovládání ExpressKey Remote, náhradní pero Wacom Pro Pen 2

Parametry

Barva tabletučerná
Displej - popisIPS
HDMIAno
Modelová řadaWacom Cintiq Pro
Úhlopříčka LCD (palce)23,6
USB portAno

Ke stažení