Počítače a kancelář  Software  Grafika a design  VideoStudio Pro 2022 ESD License EN/FR/IT/DE/NL
VideoStudio Pro 2022 ESD License EN/FR/IT/DE/NL
VideoStudio Pro 2022 ESD License EN/FR/IT/DE/NLVideoStudio Pro 2022 ESD License EN/FR/IT/DE/NL
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

VideoStudio Pro 2022 ESD License EN/FR/IT/DE/NL

Co mohu dělat s programem VideoStudio? Vytvářejte úžasné filmy pomocí snadno naučitelného a zábavného softwaru pro střih videa, který je nabitý výkonnými nástroji a exkluzivními efekty. Capture Importujte vlastní klipy, nahrávejte obrazovku nebo zachyťte videa z více kamer pomocí vestavěných nástrojů a vytvořte dosud nejpoutavější produkci! Úpravy Překročte rámec…
Kategorie: Grafika a design
Kód: 3479404PN: ESDVS2022PRMLVýrobce: CorelZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 747   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 444 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus, více od 25.8.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)16.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Co mohu dělat s programem VideoStudio?
Vytvářejte úžasné filmy pomocí snadno naučitelného a zábavného softwaru pro střih videa, který je nabitý výkonnými nástroji a exkluzivními efekty.

Capture
Importujte vlastní klipy, nahrávejte obrazovku nebo zachyťte videa z více kamer pomocí vestavěných nástrojů a vytvořte dosud nejpoutavější produkci!

Úpravy
Překročte rámec základních úprav pomocí pokročilých funkcí, jako je třídění barev a maskování videa, pohrajte si se stovkami přizpůsobitelných filtrů a použijte prémiové efekty.

Sdílejte
Exportujte své projekty do oblíbených formátů pro sdílení online a prohlížení na různých zařízeních, nahrávejte přímo na YouTube nebo vypalujte na disk s vlastní nabídkou.

Vše, co potřebujete k vytváření skvěle vypadajících filmů:
VideoStudio rozšířilo svou pozoruhodnou kombinaci nástrojů, výukových programů a uživatelského rozhraní pro začátečníky o průlomovou kreativitu, díky níž je střih videa skutečně zábavný!

Nejprve základy
Upravujte svá videa pomocí základních nástrojů, které snadno kombinují fotografie a videa, takže je lze snadno doladit a exportovat jako poutavou a zajímavou produkci.

Přetahování
Přetvořte své záběry v plynulý a propracovaný film přidáním grafických prvků, animovaných titulků a přechodů. Dokonce můžete titulky proměnit v realistický rukopis na obrazovce nebo použít animované efekty pera.

Opravujte a vylepšujte
Zvýrazněte barvy a pomocí funkce Color Grading rychle změňte barevné schéma celého videa, použijte korekci objektivu, prozkoumejte nástroje pro rozostření pohybu a stabilizujte roztřesené záběry - výsledkem překvapíte sami sebe!

Použití efektů
Aplikujte prémiové efekty, nové animované samolepky AR a efekty tváří, kreativně kombinujte překryvy a přidávejte morfické nebo plynulé přechody spolu s dynamickými a 3D titulky, aby bylo vaše video působivější a zábavnější!

Prozkoumejte pokročilé nástroje
Používejte maskování videa k dosažení efektů jako v kině, ušetřete čas s technologií rozpoznávání obličejů, využijte dynamické šablony rozdělené obrazovky a úpravy z více kamer k odhalení více perspektiv, vytvářejte GIFy, vylepšete panoramatické záběry pomocí úpravy 360° videa, přidejte animace a efekty zrychlení pro dynamický výsledek plný pohybu a mnoho dalšího.

Co je nového ve VideoStudiu 2022?

Efekty tváří
S novými efekty obličeje můžete všem účastníkům videa dopřát ten nejlepší vzhled! Pomocí jednoduchých ovládacích prvků můžete snadno rozjasnit nebo vyhladit pleť, upravit šířku obličeje a dokonce i velikost očí a doladit tak rysy obličeje. Pohrajte si s těmito mimořádně oblíbenými nástroji pro úpravy a ručně upravte úrovně podle toho, jak velký dojem chcete vytvořit. Snadno tak vyleštíte lifestylová videa, vytvoříte okouzlující klipy pro Instagram a TikTok, nebo dokonce praštěné klipy, které můžete sdílet s přáteli!

Převodník řeči na text
Ušetřete čas při vytváření titulků snadným převodem řeči ve videu na text pomocí nového nástroje určeného pro snadné vytváření titulků. S novým VideoStudiem můžete dokonce upravovat pořízené titulky, exportovat je a následně importovat na Youtube, TikTok nebo jinou platformu. Pomocí automatických titulků můžete diváky zaujmout, pokud řeč ve videu obsahuje specifickou terminologii, názvy produktů nebo pokud původní vyprávění není v dokonalé kvalitě.

Animované samolepky AR
Dodejte svému příštímu projektu okamžitou zábavu a šmrnc pomocí nových animovaných samolepek AR! Tyto samolepky sledující obličeje jsou skvělým způsobem, jak dosáhnout čehokoli od maskování obličejů po zdůraznění emocí a vytvoření hravých momentů. Lze je dokonce použít na více obličejů a později upravit jejich polohu a velikost. Pomocí samolepek AR Stickers můžete zdůraznit reakce a dodat osobitost herním videím, videím s reakcemi, online výzvám a dalším projektům. S aplikací VideoStudio 2022 jsou statické i animované AR Stickers vylepšeny tak, aby je bylo možné snadněji prozkoumat, kategorizovat a uspořádat do kolekcí.

GIF Creator
Prozkoumejte aplikaci GIF Creator, která zachytí část videa a převede ji na krátký klip ve formátu GIF, který ve smyčce vyjádří emoce a umožní snadné sdílení nejzajímavějších momentů, nadsazených momentů, a dokonce i krkolomného obsahu - na všech online platformách. GIFy jsou nejlepším způsobem, jak v mžiku představit své nejunikátnější záběry!

Parametry

JazykAnglický
Pro koho je licence určenaKomerční
Typ licenceOnline ESD
Způsob licencováníPlná verze