Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Ubiquiti Optický Patch UniFi ODN-1, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 1m
Ubiquiti Optický Patch UniFi ODN-1, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 1m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Ubiquiti Optický Patch UniFi ODN-1, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 1m

Scale your fiber network using our flexible and lightweight fiber patch cables. The 10G multi-mode fiber patch cables are ideal for indoor telecommunications and data networks using our routing and switching products, such as the EdgeRouter, EdgeSwitch, and UniFi Switch. Multi mode fiber. Connector • LC-LC Fiber Mode • 50 / 125 ƒum Fiber Type • Duplex Cable…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3472775PN: UOC-1Výrobce: UbiquitiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
502   včetně DPH
Cena bez DPH: 415 Kč
Cena po registraci:
487 Kč
Cena bez DPH: 403 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 18.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Scale your fiber network using our flexible and lightweight fiber patch cables. The 10G multi-mode fiber patch cables are ideal for indoor telecommunications and data networks using our routing and switching products, such as the EdgeRouter, EdgeSwitch, and UniFi Switch.
Multi mode fiber.

Connector
• LC-LC

Fiber Mode
• 50 / 125 ƒum

Fiber Type
• Duplex

Cable Length
• 1 m

Cable Jacket
• PVC

Cable Standard
• OM3
Insertion Loss
• 0.3 dB

Polish
• UPC to UPC

Jacket OD
• 2.0 mm

Wavelength
• 850 / 1310 nm

Jacket Color
• Aqua

Repeatability
• 0.1 dB (less or equal)

Durability
• 0.2 dB (less or equal, 1000 Times Mating)

Return Loss
• 50 dB (less or equal)

Operating Temperature
• -40 to 75 °C

Parametry

BarvaModrá
Délka (m)1
LC (M)4
Přesná délka (m)1
TypKabely