Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  TP-LINK TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

TP-LINK TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module,LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 2kmCompatible with Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)Supports Hot SwappableSupports Hot Swappable
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2867634PN: TL-SM321A-2Výrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
848   včetně DPH
Cena bez DPH: 701 Kč
Cena po registraci:
821 Kč
Cena bez DPH: 679 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)6.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module,LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 2kmCompatible with Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)Supports Hot SwappableSupports Hot Swappable

Parametry

OptikaAno
Provedení switcheModuly