Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km

TL-FC111B-20 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1× 100Mbps SC Port, 1× 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Chassis TL-MC1420 Rack-mountable
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2948900PN: TL-FC111B-20Výrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
668   včetně DPH
Cena bez DPH: 552 Kč
Cena po registraci:
647 Kč
Cena bez DPH: 535 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

TL-FC111B-20
10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1× 100Mbps SC Port, 1× 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Chassis TL-MC1420 Rack-mountable

Parametry

Obsahuje switchNe
OptikaAno
Počet LAN portů1
Rychlost LAN max.100 Mbps