Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Příslušenství a spotřební materiál  Tonerová cartridge HP Color, yellow, CE742A - poškození obalu E (viz. popis)
Tonerová cartridge HP Color, yellow, CE742A - poškození obalu E (viz. popis)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Tonerová cartridge HP Color, yellow, CE742A - poškození obalu E (viz. popis)

Obal: Kazeta nemá původní obal, ale je plně funkční, nepoužitá a nejsou odstraněny sealy. Kazeta je v náhradním obalu s pečetí garance, že se jedná o originál.Specifikace tisku Barvy tiskových kazet: ŽlutáTisková technologie: LaserVýtěžnost (barevně): Průměrná výtěžnost kazety je 7300 standardních stránek. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798*.Anotace…
Kategorie: Příslušenství a spotřební materiál
Kód: 2593673PN: CE742A_EVýrobce: HPZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obal: Kazeta nemá původní obal, ale je plně funkční, nepoužitá a nejsou odstraněny sealy. Kazeta je v náhradním obalu s pečetí garance, že se jedná o originál.Specifikace tisku Barvy tiskových kazet: ŽlutáTisková technologie: LaserVýtěžnost (barevně): Průměrná výtěžnost kazety je 7300 standardních stránek. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798*.Anotace k výtěžnosti v počtu stran: *Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech.Parametry prostředí Rozsah provozní vlhkosti: Relativní vlhkost 20 až 80 %Vlhkost, mimo provoz: 10 až 80% RHRozsah provozní teploty: 10 až 30 °CRozsah skladovacích teplot: -20 až 40 °CRozměry / hmotnost / záruka Rozměry balení (š x h x v): 492 x 188 x 225 mmHmotnost balení: 2,62 kgZáruka: Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.