Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Pouzdra a obaly  Tactical TPU Kryt pro Nokia X30 5G Transparent
Tactical TPU Kryt pro Nokia X30 5G Transparent
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Tactical TPU Kryt pro Nokia X30 5G Transparent

Tactical TPU je 0,2mm tenký čirý TPU kryt na záda telefonu. Je vyrobený z dokonale čirého pružného silikonového materiálu a je dodáváno v ekologickém balení z recyklovaného papíru. Kryt kryje celá záda, boky a rohy telefonu a chrání ho tak při pádu, ale i při každodenním používání. Hlavním plusem tohoto krytu je, že sedí přesně na daný typ telefonu a zároveň zůstávají plně…
Kategorie: Pouzdra a obaly
Kód: 3589862Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Tactical TPU je 0,2mm tenký čirý TPU kryt na záda telefonu. Je vyrobený z dokonale čirého pružného silikonového materiálu a je dodáváno v ekologickém balení z recyklovaného papíru.

Kryt kryje celá záda, boky a rohy telefonu a chrání ho tak při pádu, ale i při každodenním používání. Hlavním plusem tohoto krytu je, že sedí přesně na daný typ telefonu a zároveň zůstávají plně dostupné všechny ovládací prvky a konektory.

Pouzdro je také plně kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Navíc lehce vyvýšené okraje chrání displej telefonu v případě že pokládáte telefon displejem dolů. Pokud preferujete kryt, který nebude rušit vzhled telefonu a chcete aby byla vidět i barva telefonu, je Tactical TPU kryt volba přesně pro vás.

Navíc jak je u značky Tactical zvykem, balení je kompletně vyrobeno z recyklovaného papíru.

Parametry

Barva pouzdraPrůhledná
Materiál pouzdraPolyuretan
Pouzdro pro značku mobiluMicrosoft Nokia
Typ pouzdraZadní kryt a rám