Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Stojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení…
Stojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílý
Stojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílýStojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Stojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílý

FIXED MagPowerstation je moderní bezdrátová nabíječka s podporou funkce MagSafe navržená přímo pro váš Apple iPhone, hodinky Apple Watch a sluchátka Apple Airpods . Kompletně se postará o rychlé a bezpečné dobití všeho důležitého na váš běžný den. Pro rychlé nabíjení nejnovějších iPhonů s funkcí MagSafe (série 12 a vyšší) je připravena hlavní nabíječka s integrovanými…
Kategorie: Příslušenství
Kód: 3417436PN: FIXMPOS-WHZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 846   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 526 Kč
Cena po registraci:
1 820 Kč
Cena bez DPH: 1 504 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus za tuto cenu
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

FIXED MagPowerstation je moderní bezdrátová nabíječka s podporou funkce MagSafe navržená přímo pro váš Apple iPhone, hodinky Apple Watch a sluchátka Apple Airpods. Kompletně se postará o rychlé a bezpečné dobití všeho důležitého na váš běžný den.

Pro rychlé nabíjení nejnovějších iPhonů s funkcí MagSafe (série 12 a vyšší) je připravena hlavní nabíječka s integrovanými magnety. Stačí přiložit iPhone k nabíječce, magnety přichytí telefon a okamžitě se spustí bezdrátové nabíjení. MagSafe nabíječka lze navíc kompletně vyjmout ze stojánku a díky USB-C konektoru je vhodná pro samostatné použití na cestách.

Stojánek FIXED MagPowerstation s bezdrátovým nabíjením 3 v 1 a uchycení Magsafe, 15W + 15W + 15W, bílý

Pro nabíjení vašich Apple Watch je v druhém rameni stojánku MagPowerstation připraven prostor pro váš originální Apple Watch nabíjecí adaptér (není součástí balení). Ten jednoduše vložíte do připraveného otvoru a kabel Apple Watch nabíječky připojíte přímo k USB-A portu, který je schovaný pod krytkou zespodu stojánku. Část kabelu se schová do drážky umístěné na zadní straně a zbytek přebytečného kabelu se ukryje v připravené dutině tak, aby nepřekážela a nerušila čistý design nabíjecí stanice. Pro nabíjecí adaptér s konektorem USB-C (Apple Watch 7) je v balení připravena redukce na USB-C.

Třetí nabíjecí plocha MagPowerstation se nachází přímo na podstavci stojánku. Je vhodná pro bezdrátová sluchátka Airpods nebo jiná TWS sluchátka s bezdrátovým dobíjením, díky výkonu 15 W zvládne ale bez problémů plnohodnotně dobíjet i další telefon. Jemný silikonový povrch stojánku zabrání poškrábání vložené elektroniky a protiskluzové podložky ve spodní části zajistí stabilní umístění na pracovním stole nebo nočním stolku.

Pro plný výkon FIXED MagPowerstation je vhodné k napájecímu USB-C kabelu v balení použít nabíjecí adaptér s výkonem minimálně 37W a standardem Power Delivery (není součástí balení).

Hlavní přednosti

 • Stojánek pro bezdrátové nabíjení 3v1 s podporou MagSafe
  Určeno pro nabíjení Apple iPhone (série 12 a vyšší), Apple Watch a sluchátek/telefonu s bezdrátovým nabíjením
 • MagSafe nabíječka lze vyjmout a používat samostatně
 • Výstupní síla bezdrátového nabíjení: 7,5W pro iPhone/15W celkem (hlavní nabíjecí plocha) + 15W (sekundární nabíjecí plocha)
 • USB-A konektor 5W pro připojení nabíječky Apple Watch (nabíječka není součástí balení)
  Podpora standardu Qi na sekundární nabíjecí ploše
 • Stylový design s jemným povrchem stojánku pro ochranu vložené elektroniky před poškrábáním
  Silikonový povrch stojánku zabraňuje sklouznutí nabíjeného zařízení
 • Možnost složení stojánku pro snadné sbalení na cesty
 • Drážka na spodní části základny stojánku pro ukrytí kabelu k Applem Watch nabíječce
 •  LED indikace stavu nabíjení
 • USB-C kabel v balení
 • Protiskluzové podložky na spodní straně
 • Rredukce USB-A na USB-C pro připojení nabíječky Apple Watch 7
 • Pro plný výkon je vhodné připojit FIXED MagPowerstation k min. 37W nabíjecímu adaptéru se standardem PD

Specifikace

 • Výstup: 5W/7.5W/10W/15W (hlavní bezdrátová nabíjecí plocha s podporou MagSafe)
 • výstup: 5W/7.5W/10W/15W (sekundární bezdrátová nabíjecí plocha)
 • Výstup USB-A: 5V1A (max. 5W)
 • vstup: 12V/3A, 9V/3A, 5V/3A
 • Materiál: ABS + silikon + magnety
 • Rozměry stojánku: 17,5 x 9,8 x 11,1 cm
 • Hmotnost: 205 g

Parametry

Druh příslušenstvíNabíječky