Spotřební elektronika  Audio  AV receivery - zesilovače, systémy  Sony Soundbar HT-S400, 100W, BT, černý
Sony Soundbar HT-S400, 100W, BT, černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Sony Soundbar HT-S400, 100W, BT, černý

Poslouchejte zvuk ze všech stran Soundbar spojuje vysoce kvalitní technologii Dolby® Digital s naší technologií virtuálního prostorového zvuku S-Force PRO Front Surround. Díky emulaci prostorového zvuku vás filmy pohltí natolik, že si budete připadat jako v kině. Prostorový zvuk snadno Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá…
Kategorie: AV receivery - zesilovače, systémy
Kód: 3419338PN: HTS400.CELVýrobce: SonyZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
7 913   včetně DPH
Cena bez DPH: 6 540 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 24.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.5. / od 250 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Poslouchejte zvuk ze všech stran
Soundbar spojuje vysoce kvalitní technologii Dolby® Digital s naší technologií virtuálního prostorového zvuku S-Force PRO Front Surround. Díky emulaci prostorového zvuku vás filmy pohltí natolik, že si budete připadat jako v kině.

Prostorový zvuk snadno
Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat bohatý prostorový zvuk jako v kině.

Vychutnejte si zřetelné dialogy a výkonný zvuk
Výkonné reproduktory společně vytvářejí zvuk se širokým rozsahem, který pokryje celou místnost, zatímco technologie, jako jsou jednotka X-Balanced Speaker Unit a oddělené uchycení s výřezy na jednotce reproduktoru, pomáhají zlepšit čistotu vokálů. Ať už sledujete filmy nebo televizní vysílání, neunikne vám ani slovo z dialogů.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit
Přední reproduktory jsou vybaveny jednotkou X-Balanced Speaker Unit. Jedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje plochu membrány. Snižuje vychýlení měniče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a čistější vokály.

Hlubší a bohatší basový zvuk
Výkonný bezdrátový subwoofer s velkou 160mm jednotkou reproduktoru je zárukou hlubšího a bohatšího basového zvuku.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu
Oddělené uchycení s výřezy na jednotce reproduktoru X-Balanced Speaker Unit zlepšuje vertikální symetrii amplitudy, která je pro čistý a kvalitní zvuk zásadní. Této vlastnosti je dosaženo pomocí strategicky umístěných řezů na okraji, které pomáhají kontrolovat tlak uvnitř a vně okraje membrány.

Snadné bezdrátové připojení
Chcete-li minimalizovat změť kabelů, můžete zvuk z televizoru Sony BRAVIA, který podporuje bezdrátové připojení, odesílat do soundbaru bezdrátově. Bezdrátové připojení vám také umožní zapínat a vypínat televizor společně se soundbarem pomocí tlačítka napájení BRAVIA. Navíc uvolníte vstup Bluetooth® pro jiný vstupní zdroj, jako je smartphone nebo tablet.

Pohodlné ovládání
Nový a jednoduchý dálkový ovladač kombinuje příjemné provedení, které dokonale padne do ruky, se snadným a intuitivním ovládáním. Mezi praktické funkce patří vyhrazená tlačítka pro úpravu hlasitosti a nastavení zvuku.

Stačí si vybrat zvuk
Soundbar nabízí různé možnosti nastavení zvuku, aby vyhověl vašim požadavkům bez ohledu na to, co právě sledujete nebo posloucháte. Můžete si vybrat Hlasový režim pro zřetelnější dialogy, Noční režim, když chcete sledovat televizní vysílání, aniž byste probudili ostatní, a režim Zvukové pole, který promění konvenční zvukové stopy, jako je stereofonní zvuk, na zážitek z prostorového zvuku.

Stylové provedení s možností připevnění na stěnu
Soundbar lze připevnit na stěnu a je navržen tak, aby se stal přirozenou součástí vašeho obývacího pokoje. Jeho plochá zadní strana dokonale přilehne ke stěně.

Praktické okno displeje OLED
Displej OLED na soundbaru nabízí rychlý přístup k informacím o stavu funkcí dálkového ovladače, včetně vstupního zdroje, hlasitosti a nastavení zvuku, jako jsou režim Zvukové pole, Hlasový režim a Noční režim.

Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIA
Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v nabídce rychlého nastavení televizorů BRAVIA automaticky objeví položky nastavení soundbaru, takže můžete snadno ovládat nastavení a hlasitost zvuku.

HDMI ARC
Díky zpětnému audiokanálu (ARC) HDMI si při připojení kompatibilní televize vystačíte s jediným kabelem, takže nebudete muset bojovat s kabelovou změtí.

Přehrávejte svou oblíbenou hudbu
Nejde ale jen o filmy a televizní vysílání – s tímto soundbarem můžete snadno přehrávat i svou oblíbenou hudbu. Využijte technologii Bluetooth® k bezdrátovému streamování hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.

Nastavení během několika sekund
Díky možnosti výběru rozhraní HDMI ARC a optického vstupu lze soundbar snadno připojit k řadě televizorů, abyste si mohli užívat filmy, hudbu a další obsah.

Optický vstup
Nemáte televizor kompatibilní s technologií HDMI ARC? Připojte jej pomocí optického vstupu a užijte si vysoce kvalitní zvuk filmů a dalšího obsahu.

Myslíme na udržitelnost
Naše produkty jsou navrženy s ohledem nejen na kvalitu zvuku, ale také na životní prostředí. K výrobě zadního panelu subwooferu soundbaru HT-S400 je používán recyklovaný plast vyvinutý společností Sony, jehož použití odráží snahu společnosti Sony o snížení dopadu jejích produktů na životní prostředí.

Parametry

HDMI1x HDMI