Spotřební elektronika  SodaStream Co2 bottle 60l Box
SodaStream Co2 bottle 60l Box
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SodaStream Co2 bottle 60l Box

Výrobníky domácí perlivé vody SodaStream používají ke své cinnosti bombicky s plynovou náplní CO2, kterou v cisté vode promenují v retízkující proudy bublinek dodávajících vode vytouženou chut. Bombicka je v základní výbave každého výrobníku znacky SodaStream, který si zakoupíte, a její plynová nápln vydrží až na 80 litru domácí perlivé vody. Pocet skutecne vyrobených litru…
Kategorie: Spotřební elektronika
Kód: 3529037PN: 1032120490Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 011   včetně DPH
Cena bez DPH: 836 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Výrobníky domácí perlivé vody SodaStream používají ke své cinnosti bombicky s plynovou náplní CO2, kterou v cisté vode promenují v retízkující proudy bublinek dodávajících vode vytouženou chut.

Bombicka je v základní výbave každého výrobníku znacky SodaStream, který si zakoupíte, a její plynová nápln vydrží až na 80 litru domácí perlivé vody. Pocet skutecne vyrobených litru závisí na tom, jak moc perlivou si vodu vyrábíte.

Došla vám plynová nápln?
Jak na výmenu bombicky
Vyšroubujte z výrobníku prázdnou bombicku a zaneste ji na nekteré z výmenných míst bombicek SodaStream, která jsou vám nablízku po celé republice, u malých prodejcu i ve velkých obchodních retezcích, zretelne oznacena samolepkou.

Vratte prodejci prázdnou bombicku SodaStream a za cenu plynové náplne od nej dostanete výmenou jinou originální bombicku SodaStream s novou náplní plynu až na dalších 80 litru domácí perlivé vody.

Doma naplnenou bombicku zašroubujete do výrobníku a mužete pokracovat ve výrobe vaší vlastní perlivé vody.

Náš TIP: Pokud nechcete po spotrebování plynové náplne cekat, než vy nebo nekdo z rodiny dojde vymenit prázdnou bombicku na nejbližší výmenné místo, poridte si druhou, záložní, bombicku SodaStream.