Spotřební elektronika  Audio  Mikrofony  Saramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-C
Saramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-C
Saramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-CSaramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-C
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Saramonic Blink 500 B6 (TX+TX+RX UC) - klopový mikrofon, USB-C

Saramonic Blink 500 B6 je neuvěřitelně kompaktní a lehký bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje profesionální zvuk a je určený pro použití s mobilními zařízeními, která disponují portem USB-C, jako jsou smartphony nebo tablety Android, počítače a další zařízení. Dva vysílače, které jsou součástí dodávky, jsou dostatečně malé, aby se mohly připnout přímo k límečku…
Kategorie: Mikrofony
Kód: 2686683PN: BLINK 500 B6Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
9 339   včetně DPH
Cena bez DPH: 7 718 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 2.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 2.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Saramonic Blink 500 B6 je neuvěřitelně kompaktní a lehký bezdrátový mikrofonní systém, který poskytuje profesionální zvuk a je určený pro použití s mobilními zařízeními, která disponují portem USB-C, jako jsou smartphony nebo tablety Android, počítače a další zařízení.

Dva vysílače, které jsou součástí dodávky, jsou dostatečně malé, aby se mohly připnout přímo k límečku u košile. Přijímač RX UC je tak lehký a nenápadný, že jej lze snadno použít s malými ručními stabilizátory. Blink 500 B6 usnadňuje používání několika bezdrátových mikrofonů a poskytuje zvuk ve vysílací (broadcast) kvalitě v balení, které je neuvěřitelné kompaktní a lehké.

Všestranné kompaktní bezdrátové vysílače dodávané v systému Saramonic Blink 500 B6 mají vynikající vestavěné mikrofony, které dokonale zachycují zvuk. Vysílače jsou dost malé na to, aby se připevnili na košili nebo zasunuli do kapsy, a dostatečně univerzální, aby se mohli položit na stůl nebo pódium, nebo ho můžete mít jednoduše v ruce. Fungují také jako tradiční bodypack vysílače s dodávanými všesměrovými klopovými mikrofony SR-M1, které poskytují ještě profesionálnější a nenápadnější řešení.

Neuvěřitelně kompaktní duální přijímač RX UC se připojuje přímo do USB-C portu vašeho zařízení a pro provoz nevyžaduje žádné baterie ani nabíjení. Nemá ani žádné ovládací prvky, se kterými byste se museli potýkat. Přijímač stačí připojit a můžete pracovat.

Některé bezdrátové mikrofonní systémy fungují komplikovaně a vyžadují podrobnější znalosti jejich menu a nastavení. Systém Blink 500 B6 je tak technicky vyspělý, že nemůže být jednodušší ho používat. Přestože existuje jen málo ovládacích prvků pro nastavení, Blink 500 v zákulisí dělá hodně, aby zajistil vynikající výkon. Využívá frekvenci 2.4 GHz a automaticky přeskakuje kanály, aby se zabránilo statickému šumu a výpadkům zvuku. Párování vysílačů s přijímačem je velice jednoduché. Všechny složité aspekty používání bezdrátových mikrofonů probíhají hladce na pozadí, což vám umožní soustředit se na vyprávění příběhu a získání skvělých záběrů.

Jedním ze složitých aspektů zachycení zvuku u videa je ovládání úrovně zvuku. Někteří lidé mluví velmi hlasitě, zatímco jiní mluví tiše. Proto mají vysílače Blink 500 snadno použitelná tlačítka pro zvýšení nebo snížení úrovně zvuku pouhým stisknutím. Intelignentí LED displej vám zobrazí nastavení. Zabudované lithiové baterie mají výdrž 5 hodin po úplném nabití a nabíjecí USB-C porty lze použít k napájení nebo nabití vysílačů v terénu díky přenosným USB bateriím. 10mW výkon vysílače vám poskytuje působivý provozní rozsah 30 metrů s překážkami a 50 metrů v otevřeném prostoru.

Ruční stabilizátory mají úžasnou schopnost poskytovat plynulé videozáznamy, díky nimž se budete cítít jako pohyblivá kamera. Ale v jedné oblasti jsou slabší, a tou je zvuk. Je příliš obtížné připojit externí mikrofony nebo bezdrátové přijímače, aniž by došlo ke ztrátě rovnováhy zařízení. Dodávaný přijímač RX UC toto změní. Je dostatečně malý a lehký, aby zůstal připevněný k vašemu zařízení a nezasahoval do motorů nebo ramene stabilizátoru. Pomocí videozáznamů z mobilního telefonu můžete konečně zachytit dokonalý zvuk s fantastickou schopností připevnit bezdrátové mikrofony na dvě osoby.

I když natáčíte video pomocí mobilního telefonu nebo tabletu, bezdrátové mikrofony jsou stále zcela nezbytnými nástroji pro tvorbu videa. Skutečnost, že Blink 500 je jedním z nejmenších a nejlehčích systémů, které můžete získat, i tak poskytuje zvuk profesionální kvality. Je ideální pro filmaře, novináře, vloggery, youtubery, producenty firemních videí nebo jakékoli tvůrce obsahu, který potřebuje neuvěřitelně snadno použitelný bezdrátový systém.

Pokud natáčíte video pomocí mobilního zařízení a ručního stabilizátoru, toto je nejlepší dostupné řešení pro dokonalý zvuk z bezdrátových vysílačů. Tento systém je dostatečně malý na to, aby se dal do kapsy, takže jej můžete bez námahy přinést kamkoli s sebou.

Obsah balení:

2x Vysílač Blink 500 TX se zabudovaným mikrofonem a klipem
1x Duální přijímač Blink 500 RX Di s konektorem USB-C
2x Všesměrový klopový mikrofon SR-M1
2x Aligátorový klip pro klopový mikrofon
2x Pěnová ochrana pro klopový mikrofon
2x Pozlacený nabíjecí kabel USB-C - USB-A (30.5 cm)
1x Nástroj pro párování

Parametry

Typ mikrofonuJiný