Počítače a kancelář  Monitory  Samsung HTV HG32EJ470NKXEN 32"/
SAMSUNG HTV HG32EJ470NKXEN 32"/
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Samsung HTV HG32EJ470NKXEN 32"/

Dnešní zákazníci hotelů milují moderní technologie a v rámci svého pobytu očekávají, že v pokoji naleznou technologické novinky. Tito zákazníci hledají pestré prostředí, kde se přitom budou cítit pohodlně a jako doma a budou mít k přístup k celé řadě aplikací a programů s pracovním i osobním obsahem. Moderní hotelové TV od společnosti Samsung nabízí hotelům nové a zajímavé…
Kategorie: Monitory
Kód: 2654930PN: HG32EJ470NKXENVýrobce: SamsungZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Dnešní zákazníci hotelů milují moderní technologie a v rámci svého pobytu očekávají, že v pokoji naleznou technologické novinky. Tito zákazníci hledají pestré prostředí, kde se přitom budou cítit pohodlně a jako doma a budou mít k přístup k celé řadě aplikací a programů s pracovním i osobním obsahem.
Moderní hotelové TV od společnosti Samsung nabízí hotelům nové a zajímavé způsoby, jak potěšit a zaujmout hosty a současně zlepšit jejich vlastní provozní efektivnost. Díky intuitivnímu rozhraní získají hosté kompletní kontrolu nad tím, jak si techniku ve svém pokoji nastaví, a přitom se jim nabízí neomezené příležitosti k získávání informací a dobré zábavě.
Díky všestranné funkčnosti plug-and-play mohou hoteloví manažeři snadno aktivovat a spravovat stovky hotelových obrazovek současně pomocí serverového řešení LYNK REACH. Toto řešení je kompatibilní s celou řadou obsahových formátů; podporuje nové příležitosti pro hotely s ohledem na informování hostů a jejich zábavu. Manažeři hotelového obsahu mohou nahrávat do svého obsahu videoklipy a URL odkazy a vytvářet tak interaktivní a atraktivní kanál na uvítanou. Když se hosté v hotelu zabydlí, může je hotel nasměrovat na tento kanál, kde je bude informovat o nabízených službách a o zajímavostech v místě i v okolí.

- uhlopříčka ["]: 32
- rozlišení: 1366 x 768
- LED podsvícení: ano
- HDMI: ano
- SCART: ne
- USB: ano
- TV tuner: ano
- montáž na zeď: ano
- rozměry (Š*V*H) [mm]: 737,4 x 438,0 x 74,1
- váha bez stojanu [kg]: 4,2

Parametry

Displej
Úhlopříčka32"
Rozlišení1920 x 1080
Poměr stran16:9
TV tuner
TV tunerano
Typ TV tuneruDVB-T2
Energetická třídaNespecifikováno
Formát obrazovky16:9
FunkceTeletext
Operační systém TVVlastní OS
RozhraníHDMI
RozlišeníFull HD 1920x1080
Technologie TVLED
TunerDVB-T2
Úhlopříčka obrazovky32"