Spotřební elektronika  Foto Video  Doplňky a příslušenství  Filtry  Rollei Extremium UV Cirkulární filtr 72 mm
Rollei Extremium UV Cirkulární filtr 72 mm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Rollei Extremium UV Cirkulární filtr 72 mm

Rollei Extremium UV – nedá UV záření šanci UV filtr Rollei Extremium představuje praktický doplněk výbavy každého správného fotografa. Jedná se o všestranně zaměřený filtr , který pohlcuje ultrafialové záření , a tím také podporuje jasné fotografie a dokonalé výsledky. Uplatní se zejména při fotografování v exteriéru a představuje optimální volbu pro všechny druhy snímků.
Kategorie: Filtry
Kód: 3265496PN: 26237Výrobce: RolleiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
942   včetně DPH
Cena bez DPH: 779 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 20.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Rollei Extremium UV – nedá UV záření šanci

UV filtr Rollei Extremium představuje praktický doplněk výbavy každého správného fotografa. Jedná se o všestranně zaměřený filtr, který pohlcuje ultrafialové záření, a tím také podporuje jasné fotografie a dokonalé výsledky. Uplatní se zejména při fotografování v exteriéru a představuje optimální volbu pro všechny druhy snímků. UV filtr neovlivňuje výsledný snímek a současně se uplatní také jako první pomoc při ochraně objektivu před nečistotami, vodou nebo poškrábáním.

 

Filtr Rollei Extremium UV je ideální volbou pro ochranu před UV zářením a současně poškozením. Použité sklo nikterak neovlivňuje světlo a tím také ani výslednou fotografii. Současně však extrémně odolné sklo Gorilla Glass představuje masivní vrstvu, která přirozeně chrání čočku objektivu před poškozením a poškrábáním. Celkově pevnou a odolnou konstrukci podtrhuje titanový kroužek po obvodu. Speciální povrchová úprava Luminance Coating vytváří další obrannou vrstvu proti znečištění vodou, olejem a dalšími nečistotami.

 

 

Zaostřeno na kvalitu

Společnost Rollei vyvinula vlastní pokročilou strategii pro monitoring kvality svých produktů, která je založena na standardu AQL. Požadavky a směrnice přesahují tradiční metody a postupy, typické v tomto segmentu, a sledují všechny procesy a testy – od počátku vývoje až po finální dodávku. Díky tomu je společnost Rollei schopna zajistit prvotřídní kvalitu a poskytnout uživatelům přesně to, co potřebují.

 

 

  • Vysoká odolnost
  • Outdoorové použití
  • Konstrukce z titanu
  • Náročné testování a striktní procedury pro nejvyšší kvalitu

 

Rollei Extremium UV 72 mm

Hodí se jako ochrana předního členu objektivu před poškozením a UV zářením. Titanová konstrukce pro maximální odolnost. Nijak neovlivňuje výslednou fotografii.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Pro: digitální videokamery a fotoaparáty

Průměr: 72 mm

Tloušťka: 6 mm

Parametry

VýrobceRollei