Herní zóna  Herní konzole  PlayStation  PS4 - Playstation 4 1TB Limitovaná edice Days of Play - F Chasssis (slim)
PS4 - Playstation 4 1TB Limitovaná edice Days of Play - F Chasssis (slim)
PS4 - Playstation 4 1TB Limitovaná edice Days of Play - F Chasssis (slim)PS4 - Playstation 4 1TB Limitovaná edice Days of Play - F Chasssis (slim)PS4 - Playstation 4 1TB Limitovaná edice Days of Play - F Chasssis (slim)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

PS4 - Playstation 4 1TB Limitovaná edice Days of Play - F Chasssis (slim)

Limitovaná edice systému PS4 Days of Play ve stylové barvě Steel Black, na které najdeš ikonické symboly PlayStation ve stříbrném reliéfu, teď může být tvoje. Této speciální 1TB konzoli nechybí sladěný bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 v barvě Steel Black. Konzole je nabízena za zvýhodněnou cenu a vyrábí se v přísně omezeném množství. Až se vyprodá, další už nebudou – takže…
Kategorie: PlayStation
Kód: 2655943PN: PS719923800Výrobce: SonyZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Limitovaná edice systému PS4 Days of Play ve stylové barvě Steel Black, na které najdeš ikonické symboly PlayStation ve stříbrném reliéfu, teď může být tvoje.

Této speciální 1TB konzoli nechybí sladěný bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 v barvě Steel Black. Konzole je nabízena za zvýhodněnou cenu a vyrábí se v přísně omezeném množství. Až se vyprodá, další už nebudou – takže neváhej.

Speciální limitovaná edice DAYS OF PLAY s limitovanou edicí Dualshocku 4. Herní konzole s osmijádrovým procesorem AMD Jaguar s velmi nízkou spotřebou, který doplňuje 8 GB sjednocené systémové paměti GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Uživatelská data lze ukládat na vestavěný pevný disk s kapacitou 1TB. Podpora HDR. K dispozici také jednotka BD/DVD pouze pro čtení. Wi-Fi a Bluetooth v4.0. Spotřeba energie max 165 W.