Herní zóna  Herní konzole  PlayStation  PS4 - Playstation 4 1TB Black, F Chasiss (slim) + Crash Team Racing + DS4
PS4 - Playstation 4 1TB Black, F Chasiss (slim) + Crash Team Racing + DS4
PS4 - Playstation 4 1TB Black, F Chasiss (slim) + Crash Team Racing + DS4
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

PS4 - Playstation 4 1TB Black, F Chasiss (slim) + Crash Team Racing + DS4

Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Crash Team Racing + 2x ovladač Herní konzole Sony PlayStation 4 Slim se vyznačuje inovovaným slim provedením v matné černé úpravě, díky kterému je tenčí, a tím i lehčí. Tvar a čisté linie jí spolu s propracovanými detaily dodávají moderní a stylový vzhled, který si prostě zamilujete. V takové podobě výborně zapadne všude, kam ji umístíte…
Kategorie: PlayStation
Kód: 2655944PN: PS719936206Výrobce: SonyZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Crash Team Racing + 2x ovladač

Herní konzole Sony PlayStation 4 Slim se vyznačuje inovovaným slim provedením v matné černé úpravě, díky kterému je tenčí, a tím i lehčí. Tvar a čisté linie jí spolu s propracovanými detaily dodávají moderní a stylový vzhled, který si prostě zamilujete. V takové podobě výborně zapadne všude, kam ji umístíte a zprostředkuje vám úžasný herní zážitek.

Silný výkon
Zásluhou bohaté výbavy vám zařízení přináší vynikající herní výkon, který je zde vždy pro hráče. Disponuje výkonným 8 - jádrový procesorem AMD Jaguar, kterému sekunduje 8 GB operační paměť GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Tato silná kombinace je zárukou, že chod zařízení bude plynulý, odezva rychlá a obraz bez zbytečného zpomalení nebo sekání. Navíc je tišší než její předchůdkyně, čímž vás nebude rušit při herní seanci.

Pohlcující obraz
Vývojáři ze společnosti Sony obdařili herní konzoli špičkovou zobrazovací technologií, jejíž přítomnost pocítíte okamžitě. Technologie HDR zajistí, že hra se vám představí v neuvěřitelně jasné a realistické podobě, která s sebou přinese nádherné, živější a intenzivnější spektrum barev. Tato vysoká kvalita obrazu dodá vašemu hernímu dobrodružství epický rozměr.

Vylepšené funkce
Uživatelské rozhraní bylo zdokonaleno čistším provedením obohaceným o vylepšené oznámení, ikony a pozadí a s možností lepšího uspořádání her a aplikací. Aby byly funkce konzoly přístupné i během hry, umožňuje rychlá nabídka přiřazení klávesových zkratek k vámi vybraným funkcím. Pokud by vám interní úložiště s kapacitou 1 TB už nestačilo, je možné připojit jakékoliv úložné zařízení USB 3.0.

Herní ovladač DualShock 4 v2
Herní ovladač DualShock 4 v2 přichází v praktické a funkční podobě, aby vám do rukou vložil přesnost nutnou ke hře. Je vybaven 6-osým senzorem a dotykovým panelem, který nabízí vylepšené způsoby, jak hrát hry a komunikovat. Intuitivní zařízení disponuje tlačítkem SHARE, které umožňí přenos videa a sdílení jediným stiskem. Na ovladači se nachází integrovaná světelná lišta, která svítí různými barvami přesně podle toho, co právě hrajete. Ovládání bude snazší zásluhou vysoce citlivých pohybových snímačů, které rozpoznají každý pohyb, naklonění a rotaci.

Parametry

Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe