Počítače a kancelář  Síťové prvky  Planet MGB-TLX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 1310nm SM, 10km, LC konektor…
Planet MGB-TLX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 1310nm SM, 10km, LC konektor, DDM, průmyslový -40 až 75°C
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Planet MGB-TLX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 1310nm SM, 10km, LC konektor, DDM, průmyslový -40 až 75°C

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 10km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +75°C. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 3323583PN: MGB-TLXVýrobce: PlanetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 551   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 282 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 1.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)6.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 10km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode conditoning patch kabelu). Vlnová délka 1310nm. Teplotní rozsah -40 až +75°C.
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Např. pro GSW-2400, FGSW-4840S, SGSW-2620, WGT/GT-705A, ENW-9607M.

- dosah 10km.
- vlnová délka 1310nm. Marže nejméně 10dB
- modul pro průmyslové pracovní teploty
- dosah 10km na vlákně 9/125um
- dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um

Parametry

NávodJiný
VýrobcePlanet