Počítače a kancelář  Software  Grafika a design  Pinnacle Studio 26 Ultimate ML EU - Windows, EN/CZ/DA/DE/ES/FI/FR/IT/NL/PL/SV…
Pinnacle Studio 26 Ultimate ML EU - Windows, EN/CZ/DA/DE/ES/FI/FR/IT/NL/PL/SV - ESD
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Pinnacle Studio 26 Ultimate ML EU - Windows, EN/CZ/DA/DE/ES/FI/FR/IT/NL/PL/SV - ESD

Pinnacle Studio 26 Ultimate Tvořte s inspirací. Upravujte pomocí aplikace Pinnacle. Vychutnejte si střih videa na profesionální úrovni, který dokáže proměnit vaše tvůrčí koncepty v prvotřídní produkci hodnou velkého plátna - to vše s pomocí pokročilých nástrojů, efektů filmové kvality, bezkonkurenční přesnosti klíčových snímků a výkonu na vysoké úrovni, který poskytuje…
Kategorie: Grafika a design
Kód: 3533566PN: ESDPNST26ULMLVýrobce: CorelZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 221   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 662 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Tvořte s inspirací. Upravujte pomocí aplikace Pinnacle.
Vychutnejte si střih videa na profesionální úrovni, který dokáže proměnit vaše tvůrčí koncepty v prvotřídní produkci hodnou velkého plátna - to vše s pomocí pokročilých nástrojů, efektů filmové kvality, bezkonkurenční přesnosti klíčových snímků a výkonu na vysoké úrovni, který poskytuje Pinnacle Studio™ 26 Ultimate.


Vášeň. Výkon. Přesnost.
Upravujte a improvizujte s jistotou. Naučte se rychle ovládat. Přejděte na profesionální úroveň.

Přibližte svou produkci k profesionální.
Užívejte si pokročilé úpravy videa v rozlišení HD, 4K a 360 v neomezeném počtu stop. Pozvedněte své produkce na vyšší úroveň díky výkonným nástrojům profesionálního kalibru, včetně maskování videa, 360° střihu videa, sledování pohybu, střihu z více kamer, videa s rozdělenou obrazovkou a mnoha dalších!

Okouzlete své publikum neuvěřitelnými kreativními proměnami.
Dodejte svým videím filmový šmrnc díky kompletní funkci Color Grading, Morph a plynulým přechodům, efektům Paint, vlastním titulkům a dalším možnostem - budete mít vše, co potřebujete k předvedení jedinečného charakteru svých produkcí.

Stříhejte s bezkonkurenční přesností, kontrolou a přizpůsobením s přesností na snímky.
Překonejte tradiční klíčové snímky a dolaďte každý parametr střihu - umístění, velikost, rychlost, překryvy, přechody, efekty a další.

Přizpůsobte si pracovní prostor svým osobním preferencím při úpravách: nastavte si vlastní klávesové zkratky nástrojů, seskupujte a upravujte klipy současně a prozkoumejte zjednodušený pracovní postup s lepší stabilitou a spolehlivostí produktu než kdykoli předtím.

Střihový výkon profesionálního kalibru, který nezruinuje banku.
Ponořte se do výkonných nástrojů, které byste očekávali pouze v profesionálním střihovém softwaru.

Co je nového v aplikaci Pinnacle Studio 26?
Tato nová verze programu Pinnacle je rychlejší, lepší a efektivnější než kdykoli předtím - a my vám za to můžeme poděkovat. Na základě vaší zpětné vazby jsme produkt posílili a zaměřili se na základní editační procesy, abychom přinesli skutečná vylepšení aspektů, na kterých vám skutečně záleží, a poskytli tak nejjednodušší a nejplynulejší editační prostředí za poslední roky. Pinnacle Studio 26 přináší hmatatelná vylepšení uživatelského prostředí nad rámec jednoduchých oprav chyb a úprav rozhraní - vylepšili jsme strukturu produktu změnami ve všech oblastech, od logiky chování přes správu zdrojů až po zcela nový proxy kodek. Díky výrazně vylepšené stabilitě, výkonu a použitelnosti si můžete vychutnat zjednodušený pracovní postup a plně se soustředit na kreativní stránku střihu videa!

VYLEPŠENÁ Stabilita produktu
Tato verze se z velké části zaměřuje na stabilitu produktu a výkon základních funkcí spolu s desítkami oprav pádů a chyb pro cílené vylepšení více než 200 jedinečných scénářů identifikovaných uživateli. Pinnacle Studio 26 je naše dosud nejspolehlivější a nejstabilnější verze. Užijte si plynulý a zefektivněný střih videa od okamžiku instalace!

VYLEPŠENÁ Výkonnost produktu
Byla provedena neuvěřitelná zlepšení výkonu v oblastech identifikovaných uživateli, jako je doba spuštění softwaru, využití zdrojů, odezva rozhraní a náhledu projektu a také rychlost importu a exportu. Mezi hlavní vylepšení výkonu patří:

  • Implementace formátu Apple ProRes* jako inteligentního proxy pro lepší náhled, přehrávání, vykreslování časové osy a celkovou odezvu při střihu.
  • Změna logiky chování s cílem vyhnout se zbytečnému obnovování a snížit zpoždění vykreslování.
  • Nové rozevírací okno pro výběr z možností kvality náhledu projektu pro optimalizaci výkonu
  • Cílené zlepšení rychlosti importu klipů do knihovny a exportu finálních projektů

Parametry

JazykČeský
Pro koho je licence určenaKomerční
Typ licenceOnline ESD
Způsob licencováníPlná verze