Spotřební elektronika  Philips OneBlade 360 QP6551/15
Philips OneBlade 360 QP6551/15
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Philips OneBlade 360 QP6551/15

Snadno zastřihněte, tvarujte nebo oholte jakkoli dlouhé vousy Přístroj Philips OneBlade Pro Face + Body zastřihne, vytvaruje a oholí vousy všech délek. K dispozici máte břit pro obličej a břit s chráničem pokožky na tělo. Přestaňte používat více nástrojů. OneBlade zvládne vše. Philips OneBlade 360 je vybaven revoluční technologií pro péči o pokožku tváře. Dokáže oholit…
Kategorie: Spotřební elektronika
Kód: 3654960Výrobce: PhilipsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 841   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 348 Kč
Cena po registraci:
2 802 Kč
Cena bez DPH: 2 315 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 9 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 1.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Snadno zastřihněte, tvarujte nebo oholte jakkoli dlouhé vousy

Přístroj Philips OneBlade Pro Face + Body zastřihne, vytvaruje a oholí vousy všech délek. K dispozici máte břit pro obličej a břit s chráničem pokožky na tělo. Přestaňte používat více nástrojů. OneBlade zvládne vše.
Philips OneBlade 360 je vybaven revoluční technologií pro péči o pokožku tváře. Dokáže oholit vousy všech délek. Díky systému dvojí ochrany, hladké povrchové úpravě v kombinaci se zaoblenými hroty je holení snadnější a pohodlnější. Technologie holení představuje rychle se pohybující ostří (12 000 pohybů za minutu), které je účinné i pro delší vousy.
Inovativní břit OneBlade 360 se dokáže ohnout jakýmkoli směrem a dokonale se tak přizpůsobit křivkám vaší tváře. Konstrukce umožňuje stálý kontakt s pokožkou a snadné ovládání. Vousy i na těžko dosažitelných místech pohodlně zastřihnete nebo oholíte pouhými několika pohyby.
Zastřihněte si vousy na rovnoměrnou délku s pomocí dodaného nastavitelného hřebenu pro přesný střih. Vyberte si jedno ze 14 nastavení délky a získejte, po čem toužíte, od jednodenního strniště přes krátký střih až po delší vous.