Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 7m
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 7m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 7m

Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm), LC – SC/APC, délka 7 m
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2946179Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
802   včetně DPH
Cena bez DPH: 663 Kč
Cena po registraci:
777 Kč
Cena bez DPH: 642 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 8.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optický patchcord kabel SM (duplex, singlemode – 2x09/125µm), LC – SC/APC, délka 7 m

Parametry

BarvaČerná
Délka (m)6,0 - 9,9
LC (M)1
Přesná délka (m)7
SC (M)1
TypKabely
Délka optického patch kabeluDélka 7 m
Optický patch kabelSingle mode 9/125 OS2