Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Kabely, Redukce, konektory, adaptéry, baterie  Optické Patch kabely  OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 15m G657A

Kategorie: Optické Patch kabely
Kód: 3530096PN: 1056Výrobce: OpticordZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
724   včetně DPH
Cena bez DPH: 598 Kč
Cena po registraci:
702 Kč
Cena bez DPH: 580 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)3.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.