Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2868673PN: 10201Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
399   včetně DPH
Cena bez DPH: 330 Kč
Cena po registraci:
388 Kč
Cena bez DPH: 320 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)6.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Parametry

Délka (m)1
Přesná délka (m)1
SC (M)2
TypKabely