Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2.
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3075199Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
416   včetně DPH
Cena bez DPH: 344 Kč
Cena po registraci:
403 Kč
Cena bez DPH: 333 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 20.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.4. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 22.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2.

Parametry

Délka (m)2
LC (M)1
Přesná délka (m)2
SC (M)1
TypKabely