Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 2914570Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 057   včetně DPH
Cena bez DPH: 874 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.10. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 23.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 15m

Parametry

BarvaŽlutá
Délka (m)12 - 17
Přesná délka (m)15
SC (M)2
TypKabely
Vlastnost9/125
Délka optického patch kabeluDélka 15 m
Optický patch kabelSingle mode 9/125 OS2