Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 50m, OM1
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 50m, OM1
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 50m, OM1

Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 50m
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3454212PN: 1239Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 792   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 481 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 7.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 50m

Parametry

BarvaOranžová
Délka (m)18 - 99
LC (M)2
Optický patch kabelMulti mode 62,5/125 OM1
Přesná délka (m)50
TypKabely
Vlastnost62,5/125