Spotřební elektronika  Foto Video  Videokamery  Kamery do auta  NAVITEL R99 4K
NAVITEL R99 4K
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

NAVITEL R99 4K

NAVITEL R99 4K je stylová a moderní palubní kamera vybavená snímačem SONY IMX415, která natáčí videa v rozlišení Ultra HD (4K) při 30 FPS. Snížením rozlišení na Quad HD (2K) získáte zvýšení x2 FPS, které dosáhne 60 snímků za sekundu. Volba rozlišení Full HD umožňuje super plynulé natáčení videa 120 FPS. Oba tyto režimy jsou ideální pro vysokorychlostní objekty, díky čemuž je…
Kategorie: Kamery do auta
Kód: 3841934Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

NAVITEL R99 4K je stylová a moderní palubní kamera vybavená snímačem SONY IMX415, která natáčí videa v rozlišení Ultra HD (4K) při 30 FPS. Snížením rozlišení na Quad HD (2K) získáte zvýšení x2 FPS, které dosáhne 60 snímků za sekundu. Volba rozlišení Full HD umožňuje super plynulé natáčení videa 120 FPS. Oba tyto režimy jsou ideální pro vysokorychlostní objekty, díky čemuž je tento DVR skvělou volbou pro záznam vašich cest po dálnici, stejně jako off-road nebo závodů.

Sedmivrstvá skleněná čočka s extra infračervenou vrstvou umožňuje NAVITEL R99 4K pořizovat vysoce kvalitní videa v kteroukoli denní dobu. Díky širokému pozorovacímu úhlu 140° přístroj skvěle zachytí silnice, okraje silnic a chodníky.

3,18” IPS displej s rozlišením 960x376px je snadno čitelný z jakéhokoli úhlu. Na obrazovce se zobrazují informace o cestě, rychlost, vzdálenost k radaru, aktuální čas/datum a indikátor nahrávání. Můžete si také prohlížet zachycená videa a fotografie nebo rychle a snadno upravovat nastavení DVR.

NAVITEL R99 4K lze ovládat nejen pomocí dotykového displeje, ale také přes WiFi prostřednictvím aplikace NAVITEL DVR Center pro Android a iOS. Pomůže rychle synchronizovat smartphone s palubní kamerou a na dálku spravovat její nastavení, aktualizovat firmware, prohlížet pořízené fotografie a videa a také je ukládat přímo do Vašeho mobilního zařízení.

NAVITEL R99 4K je vybaven GPS modulem, který umožňuje zařízení nejen přijímat aktuální souřadnice, ale také sledovat rychlost vozu a informovat řidiče o kamerách, značkách a dalších potenciálně nebezpečných místech. Když se přiblížíte k omezení, zařízení pípne a zobrazí jeho typ a vzdálenost k němu.

Superkondenzátor, který nahrazuje běžnou baterii, je odolný vůči extrémním teplotním změnám a vykazuje vysokou spolehlivost. Tepelně odolný ionistor také toleruje výpadky napájení, což eliminuje riziko ztráty záznamů při náhlých výpadcích proudu.

NAVITEL R99 4K je vybaven G-senzorem, který chrání videozáznamy pořízené v případě nouze. V případě náhlého manévru nebo fyzického nárazu systém uloží aktuální soubor do chráněné složky na paměťové kartě. Kamera podporuje parkovací režim*, který automaticky zachycuje možné incidenty, když je auto zaparkované s vypnutým zapalováním.* Parkovací režim funguje pouze se stacionárním napájecím zdrojem prostřednictvím zařízení, které eliminuje nadměrné vybíjení baterie — NAVITEL SMART BOX MAX.

Tento model kombinuje vysokou kvalitu videa s kompaktní velikostí souboru a šetří místo na microSD kartě s pamětí až 256 GB. Při zaplnění SD karty jsou záznamy přepisovány od nejstarších, neuzamčených záznamů.

Kamera R99 4K s vestavěným modulem GPS v umožňuje automaticky ukládat spolu s videem i trasu. Po stažení a instalaci programu Navitel DVR Player, do počítače může uživatel nejen prohlížet a upravovat pořízené videosoubory, ale také zobrazovat trasu pohybu na mapě.* pouze pro počítače se systémem Windows

Zařízení je dodáváno s ročním licenčním klíčem* pro aplikaci Navitel Navigator, která obsahuje podrobné mapy více než 45 zemí celého světa.
*Poznámka: klíč je kompatibilní pouze s přenosnými zařízeními s operačním systémem Android.

Klíčové vlastnosti:

Kamera:
* Kamerový senzor Sony 415 (4K)
* Rozlišení videa 4K/30 fps, 2K/60 fps, Full HD/120 fps
* Úhel záběru 140°
* Čočka 7-vrstvá skleněná čočka + IR filtr
* Formát videa MP4
* Nahrávání do smyčku ano
* Ochrana proti přepsání ano

Zadní kamera:
* Konektivita zadní kamery ne

Displej:
* Velikost displeje 3.18"
* Typ displeje IPS
* Dotykový displej ano

Funkce:
* Auto-Start ano
* GPS upozornění ano
* Digitální tachometr ano
* G-senzor ano
* Nahrávání zvuku ano
* Wi-Fi ano
* GPS anténa ano
* Správa přes Navitel DVR Center ano

Napájení:
* Napájení (12-24V) 5.5 V, 2.5 A
* Superkondenzátor 2.5 F
* Nabíječka do auta USB-C

Obecné:
* CPU NT96670
* Prostředí USB-C
* slot microSD až do 256 GB
* Počet kamer 1
* Držák včetně napájecího konektoru a lepící 3M pásky
* Reproduktor ano
* Mikrofon ano
* Barva černá
* Dárkový voucher mapy Evropy, Ruska, Běloruska, Kazachstánu,Ukrajiny (12-měsíční licence)
* EAN 8594181745581
* Dostupnost skladem

Záruka:
* Záruční doba 24 měsíců

Obsah balení:
* DVR NAVITEL R99 4K
* Držák na čelní sklo s GPS anténou
* Elektrostatická fólie
* Nabíječka do auta 12/24V
* USB — kabel USB-C
* Utěrka z mikrovlákna
* Uživatelská příručka
* Záruční list
* Dárkový poukaz