Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 3km…
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC,DDM
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC,DDM

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3834515PN: ML-S5531OUT-3Výrobce: MaxLinkZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
579   včetně DPH
Cena bez DPH: 479 Kč
Cena po registraci:
562 Kč
Cena bez DPH: 464 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 26.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)28.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 3km, průmyslový -40C+85C, 1x LC konektor, DDM

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". LC konektor v modulu má broušení typu UPC. Průmyslová verze SFP modulu se liší od běžného lepšími součástkami a lepším rozsahem provozních teplot, které jsou od -40°C do +85°C.

Specifikace
Optika
Formát*
SFP
Pro typ kabelu
*Single Mode
Přenosová rychlost
*1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]
*1550 / 1310
Dosah [km]
*3
Typ přenosu
*WDM
Typ broušení
*UPC
Vysílací výkon [dBm]
*-9 až -3
Přijímací citlivost [dBm]
*-21
Konektory a rozhraní
Optické konektory
*(1) LC
Fyzické charakteristiky
Provozní teplota [°C]
*-40 až 85
Obecné
Kompatibilita
*Univerzální
Software
DDMI - diagnostika
*Ano