Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Příslušenství a spotřební materiál  Tonery  Lexmark CS531, CX532 žlutá tonerová kazeta z Vratného programu, 8 800 stran
Lexmark CS531, CX532 žlutá tonerová kazeta z Vratného programu, 8 800 stran
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Lexmark CS531, CX532 žlutá tonerová kazeta z Vratného programu, 8 800 stran

Lexmark CS531, CX532 žlutá tonerová kazeta z Vratného programu, 8 800 stran Toner Unison™ Unikátní složení toneru Unison™ Toner, základní součásti výkonnosti tiskových systémů Lexmark, konzistentně poskytuje vynikající kvalitu tisku, zajišťuje dlouhodobou spolehlivost systému a podporuje minimální dopad na životní prostředí – to vše v inovativním systému tisku bez…
Kategorie: Tonery
Kód: 3831585PN: 75M2HY0Výrobce: LexmarkZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
9 770   včetně DPH
Cena bez DPH: 8 074 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 9 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)29.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)31.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Lexmark CS531, CX532 žlutá tonerová kazeta z Vratného programu, 8 800 stran

Toner Unison™
Unikátní složení toneru Unison™ Toner, základní součásti výkonnosti tiskových systémů Lexmark, konzistentně poskytuje vynikající kvalitu tisku, zajišťuje dlouhodobou spolehlivost systému a podporuje minimální dopad na životní prostředí – to vše v inovativním systému tisku bez otřesů.

Nejlepší společně
Originální spotřební materiál Lexmark je připraven tak, aby fungoval nejlépe s tiskárnami Lexmark, a poskytoval tisk vynikající kvality od první vytištěné stránky až po stránku poslední.

Kazety z programu Lexmark Return
Kazety z programu Lexmark Return jsou tiskové kazety prodávané se slevou výměnou za to, že zákazník bude souhlasit s tím, že budou kazety použity pouze jednou a potom budou vráceny společnosti Lexmark, která je znovu použije nebo recykluje. Tyto kazety pouze pro jedno použití přestanou fungovat po dosažení konec jmenovité životnosti stanovené společností Lexmark (když je požadována výměna, může v kazetě zůstat proměnlivé množství toneru). Tyto kazety mohou také automaticky aktualizovat paměť tiskárny, aby ji chránily proti padělkům a neoprávněným produktům. Spotřební materiál bez této podmínky jednoho použití je k dispozici na webu www.lexmark.com.

*obrázek je ilustrativní

Parametry

DruhCartridge
VýrobceLexmark
Technologie tiskuLaserová
VýrobceLexmark