Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Kleště UTP WS-EZ60 profesionální kleště EZ Cat6, Cat5, EZ RJ45, STP
Kleště UTP WS-EZ60 profesionální kleště EZ Cat6, Cat5, EZ RJ45, STP
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Kleště UTP WS-EZ60 profesionální kleště EZ Cat6, Cat5, EZ RJ45, STP

Kompaktní robustní kleště malých rozměrů pro stavbu sítě, se systémem odizoluj, zasuň, zacvakni a uřež. Použití na průchozí konektory EZ Cat6, Cat5e, RJ45 včetně stíněných konektorů STP. Vejdou se do každé kapsy. Krimpovací kleště malých rozměrů, které zpříjemní práci technikům. Vhodné pro průchozí konektory EZ Cat6, EZ Cat5e, typu RJ45, včetně stíněných konektorů STP. Výhoda…
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3286886PN: WS-EZ670 SNAPVýrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Kompaktní robustní kleště malých rozměrů pro stavbu sítě, se systémem odizoluj, zasuň, zacvakni a uřež. Použití na průchozí konektory EZ Cat6, Cat5e, RJ45 včetně stíněných konektorů STP. Vejdou se do každé kapsy.
Krimpovací kleště malých rozměrů, které zpříjemní práci technikům. Vhodné pro průchozí konektory EZ Cat6, EZ Cat5e, typu RJ45, včetně stíněných konektorů STP.
Výhoda těchto kleští je precizní malé kovové tělo, univerzální použití pro většinu typů síťových konektorů, možnost lisování konektorů jednou rukou, velmi malé rozměry a zámek proti samovolnému rozevření kleští. Oblíbený systém odizoluj, zasuň, zacvakni a uřež, který šetří technikům čas s lisováním konektorů.

Konektory: průchozí EZ konektory Cat6, Cat5e, rj45, 8P8C
Systém odizoluj, zasuň, zacvakni a uřež
Zámek proti samovolnému otevření
Jednoduchá práce jednou rukou
Pogumované rukojeti