Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  Kensington SD4842P USB-C® 10Gbps Triple Video Driverless dokovací stanice
Kensington SD4842P USB-C® 10Gbps Triple Video Driverless dokovací stanice
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Kensington SD4842P USB-C® 10Gbps Triple Video Driverless dokovací stanice

Dokovací stanice SD4842P USB-C® 10Gb/s Triple Video Docking Station je ideální pro profesionály, kteří potřebují dokovací řešení plug-and-play pro notebooky USB-C, a pro organizace, které kladou důraz na udržitelnost. S cílem snížit dopad na životní prostředí je veškerý plastový materiál použitý ve stanici SD4842P složen ze 73 % z recyklovaného materiálu (PCR). SD4842P…
Kategorie: Příslušenství pro notebooky
Kód: 3835891PN: K32810EUVýrobce: KensingtonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Dokovací stanice SD4842P USB-C® 10Gb/s Triple Video Docking Station je ideální pro profesionály, kteří potřebují dokovací řešení plug-and-play pro notebooky USB-C, a pro organizace, které kladou důraz na udržitelnost. S cílem snížit dopad na životní prostředí je veškerý plastový materiál použitý ve stanici SD4842P složen ze 73 % z recyklovaného materiálu (PCR).
SD4842P podporuje až 3 externí monitory s rozlišením Full HD (1080p @ 120 Hz) prostřednictvím připojení 1 x DP a 2 x HDMI®. Dokovací stanice také eliminuje potřebu těžkopádných adaptérů a nabíjí připojené příslušenství bez závislosti na připojení hostitelského notebooku. Rozšiřte své obrazovky pomocí dokovací stanice, která bez námahy zlepší vaše pracovní postupy.

Podporuje až 3 externí monitory (1080p @ 120Hz*) prostřednictvím 1 x DP a 2 x HDMI® připojení. *Pro dosažení maximálního rozlišení musí notebook s podporou DSC, dokovací stanice, monitor a notebook podporovat DSC v1.2.
Složení ze 73 % recyklovaného obsahu po spotřebě (PCR)
Plug-and-play pro notebooky Thunderbolt™ 4, Thunderbolt™ 3, USB4® a USB-C® Alt-Mode se systémem Windows 10 nebo novějším.
Až 100W Power Delivery - nabíjí připojené příslušenství, i když není připojen hostitelský notebook.
Poskytuje 5 x portů USB pro připojení a nabíjení, 1 x port Gigabit Ethernet a 1 x kombinovaný audio konektor.
Kompaktní napájecí zdroj s technologií GaN nabízí zvýšenou energetickou účinnost.
Pevný hostitelský kabel zajišťuje konzistentní a spolehlivé připojení a zabraňuje krádeži kabelu.
Umožňuje montáž bez otisků nohou a bezpečnostní zámek Kensington.
Obsahuje 3letou omezenou záruku a bezplatný software Kensington Dockworks™."