Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Tiskárny  i-SENSYS MF455dw EU MFP
i-SENSYS MF455dw EU MFP
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

i-SENSYS MF455dw EU MFP

Zvyšte produktivitu své firmy pomocí rychlých a efektivních multifunkčních černobílých laserových zařízení, které jsou vybaveny nativním připojením ke cloudu. Připojení ke cloudu Tiskněte nebo skenujte z cloudu pomocí integrovaného připojení jedním dotykem ke službám cloudového úložiště, jako jsou Disk Google, Dropbox a OneDrive. Mobilní tisk Tiskněte pohodlně dokumenty ze…
Kategorie: Tiskárny
Kód: 3416762PN: 5161C006BAVýrobce: CanonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Zvyšte produktivitu své firmy pomocí rychlých a efektivních multifunkčních černobílých laserových zařízení, které jsou vybaveny nativním připojením ke cloudu.

Připojení ke cloudu
Tiskněte nebo skenujte z cloudu pomocí integrovaného připojení jedním dotykem ke službám cloudového úložiště, jako jsou Disk Google, Dropbox a OneDrive.

Mobilní tisk
Tiskněte pohodlně dokumenty ze svého smartphonu nebo tabletu pomocí aplikace Canon PRINT Business nebo pomocí technologie AirPrint (iOS) či Mopria (Android).

Spolehlivé zabezpečení
Chraňte své dokumenty pomocí funkce zabezpečení PIN kódem, která omezuje přístup k důvěrným tištěným dokumentům, a zabraňte hackerským útokům nebo virovým hrozbám pomocí funkce ověřování systému při spuštění.

Vynikající efektivita
Mimořádně vysoké rychlosti tisku, oboustranné jednoprůchodové skenování a oboustranný tisk, které jsou součástí standardní výbavy, zajišťují maximální produktivitu.

Přizpůsobené pracovní postupy
Automatizujte každodenní úlohy, jako jsou tisk uložených formulářů, skenování do e-mailu a kopírování dokumentů pomocí tlačítek na obrazovce a knihovny aplikací od společnosti Canon.

Parametry

Barevný tiskNe
FaxAno
Max formátA4
Podavač skeneru (ADF)Oboustranný sken
Podpora PCLAno
Procesor800 MHz x 2
Průtahový skenerAno
Rozlišení skeneru (px)600x600
Technologie tiskulaserová
Tisk bez okrajůNe
Tisk čb (str/min)60 a více
Tisk čb (str/min) - přesně63
Typ zařízeníMultifunkce
USB portAno
Wi-FiWi-Fi