Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  HPE NW ION 10G LR SFP+ LC 10km SMF XCVR
HPE NW ION 10G LR SFP+ LC 10km SMF XCVR
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

HPE NW ION 10G LR SFP+ LC 10km SMF XCVR

Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3833875PN: S0G21AVýrobce: HPZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 185   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 632 Kč
Cena po registraci:
3 141 Kč
Cena bez DPH: 2 596 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 26.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.