Spotřební elektronika  Audio  Sluchátka  Herní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/Černá
Herní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/Černá
Herní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/ČernáHerní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/Černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Herní sluchátka s mikrofonem Genesis NEON 764/7.1/USB/Drát/Stand/Černá

Převezměte kontrolu nad svým zvukem se sluchátky GENESIS Neon 764, která nabízejí nejen kvalitní zvukový čip integrovaný v ovladači, ale také pokročilý ekvalizér, který vám v kombinaci se zvukovými profily a virtuálním zvukem 7.1 umožní využít maximální potenciál sluchátek v jakékoli aplikaci. Pohodlí? O ten se již nemusíte starat. Hrajte celé hodiny, nastavujte a mějte…
Kategorie: Sluchátka
Kód: 3834940PN: NSG-2169Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 802   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 489 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)30.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Převezměte kontrolu nad svým zvukem se sluchátky GENESIS Neon 764, která nabízejí nejen kvalitní zvukový čip integrovaný v ovladači, ale také pokročilý ekvalizér, který vám v kombinaci se zvukovými profily a virtuálním zvukem 7.1 umožní využít maximální potenciál sluchátek v jakékoli aplikaci. Pohodlí? O ten se již nemusíte starat. Hrajte celé hodiny, nastavujte a mějte nejdůležitější funkce vždy po ruce. To jsou sluchátka GENESIS Neon 764.

SLYŠTE VÍCE

Používáte integrovanou zvukovou kartu? Posuňte ji na vyšší úroveň s GENESIS Neon 764 a uslyšíte více. A to díky 50milimetrovým měničům i speciálnímu integrovanému čipu ovladače, který podporuje zvuk s vysokým rozlišením (24 bitů/96 kHz). Vyšší kvalita znamená, že budete těžit z většího množství detailů, a tedy i efektivity v dynamických akčních hrách. A pokud potřebujete více prostorového zvuku, můžete ho snadno dosáhnout aktivací virtuálního zvuku 7.1 - je to opravdu snadné.

ZVUK PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Kvalitní zvuková karta je jedna věc. Vedle ní vám sluchátka GENESIS Neon 764 umožní si zvuk přizpůsobit. Stačí použít vestavěné profily, které jsme vytvořili pro konkrétní aplikace. Chcete efektivněji lokalizovat protivníky ve hrách FPS? Předvolba "Scout" zvýrazňuje zvuky kroků. Soustředíte se na akci a raději si vychutnáváte každý výbuch? Předvolba 'Explosion' je pro to ideální. Nebo si jednoduše odpočiňte při zvucích své oblíbené kapely. Nastavení 'Hudba' vám poskytne ten nejlepší zážitek. Navíc si díky rozsáhlému ekvalizéru můžete snadno vytvořit vlastní zvuk, který uložíte do vybraného profilu.

ZÁKLADNÍ FUNKCE VŽDY PO RUCE

Víme, jak je pro hráče důležité používat další funkce. Proto jsme malý řadový ovladač vybavili funkcemi, díky kterým máte ty nejdůležitější na dosah ruky. Nastavte si podsvícení náušníků, upravte hlasitost, zapněte a vypněte mikrofon, přepínejte mezi dostupnými zvukovými profily, to vše během chvilky.

JEŠTĚ VĚTŠÍ POHODLÍ

Jsou tak pohodlné, že možná zapomenete, že je vůbec máte na hlavě. GENES Neon 764 nabízí osvědčená řešení a materiály, které vám zpříjemní hodiny hraní. Velké a měkké náušníky, na dotek příjemná tkanina umístěná na vnitřní straně čelenky a stupňovité nastavení. Pohodlná a odolná - taková jsou sluchátka GENESIS Neon 764.

RGB PODSVÍCENÍ

GENESIS Neon 764 je sada, kterou nikdo nemine s lhostejností. To vše díky plně přizpůsobitelnému RGB podsvícení skořepin. Jeho efekt a barvu si můžete snadno vybrat z palety dostupné v ovládací aplikaci. A pokud nechcete být při hraní ničím rušeni, jednoduše jej deaktivujte jediným kliknutím.

NEJEN ZVUK

Speciální software GENESIS Neon 764 umožňuje nejen upravovat zvuk nebo aktivovat virtuální zvuk 7.1, ale také spravovat nastavení mikrofonu - včetně automatického řízení zisku (AGC) nebo redukce okolního hluku (ENC). Dejte o sobě vědět a svobodně komunikujte s GENESIS Neon 764.

VLASTNOSTI:

- Virtuální zvuk 7.1
- Softwarově ovládané LED diody
- Řídicí jednotka integrovaná se zvukovou kartou
- Softwarové nastavení ekvalizéru

SPECIFIKACE:

Komunikace: Drátová
Konektory: USB 2.0 typ A
Typ sluchátek: Hlavový most
Frekvence sluchátek: od 20 do 20 000 Hz
Ztlumení mikrofonu: Ano
Citlivost mikrofonů: -42 dB
Mikrofonní frekvence: od 100 do 10 000 Hz
Funkce dálkového ovládání: Přepínač EQ, Ovládání hlasitosti, Zapnutí/vypnutí mikrofonu
podsvícení, Zapnutí/vypnutí mikrofonu
Odpojitelný kabel: Ne
Délka kabelu: 2,2 cm
Platforma:
Android, PC, Sony PlayStation 4, Sony
PlayStation 5
Barva: Černá
Hmotnost: 425 g

Parametry

BarvaČerná
Bezdrátové sluchátkaNe
Drátová sluchátkaAno
MikrofonAno
Napájecí konektorUSB
Typ bezdrátového připojeníNení
Typ drátového připojeníUSB