Dům, Dílna, Zahrada  Bydlení a doplňky  Hodiny, Budíky, Meteostanice  Hama meteostanice Premium/ nabíjecí funkce USB/ černá
HAMA meteostanice Premium/ nabíjecí funkce USB/ černá
Hama meteostanice Premium/ nabíjecí funkce USB/ černáHama meteostanice Premium/ nabíjecí funkce USB/ černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Hama meteostanice Premium/ nabíjecí funkce USB/ černá

Hama Premium Digitální meteostanice s barevným LCD displejem nabízí zobrazení venkovní a vnitřní teploty, vlhkosti i tlaku vzduchu, předpovědi počasí, fáze měsíce, data, dne v týdnu a času, řízeného rádiovým signálem DCF . Samozřejmostí je indikace kapacity baterií základny i čidla nebo paměť pro maximální a minimální naměřené hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu.
Kategorie: Hodiny, Budíky, Meteostanice
Kód: 2917488PN: 186380Výrobce: HamaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Hama Premium

Digitální meteostanice s barevným LCD displejem nabízí zobrazení venkovní a vnitřní teploty, vlhkosti i tlaku vzduchu, předpovědi počasí, fáze měsíce, data, dne v týdnu a času, řízeného rádiovým signálem DCF. Samozřejmostí je indikace kapacity baterií základny i čidla nebo paměť pro maximální a minimální naměřené hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu. K dispozici je indikátor komfortu, který ukazuje stav ovzduší v místnosti. Předností je možnost nabíjení mobilních zařízení skrze USB port. Potěší také budík nebo upozornění na možnou námrazu, když se venkovní teplota pohybuje mezi -1 °C a 3 °C. Základnu lze napájet jak pomocí baterií (nejsou součástí balení), tak pomocí síťového zdroje 4,5 V/ 150 mA (součástí balení). Nepřetržité podsvícení displeje je možné pouze v případě, že je základna napájená síťovým zdrojem. Díky plochému provedení ji lze jak postavit na rovnou plochu, tak zavěsit na stěnu. Venkovní čidlo je také vybaveno displejem, který zobrazuje aktuální teplotu a vlhkost vzduchu.

Součástí balení je napájecí adaptér základny a dvě baterie typu AA pro napájení čidla.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Měřicí rozsah venkovní teploty: -20 °C až 60 °C

Měřicí rozsah vnitřní teploty: 0 °C až 50 °C

Měřicí rozsah vlhkosti: 20 - 95 %

Měřicí rozsah tlaku vzduchu: 600 - 1100 hPa

Napájení: základna: 4,5 V/ 150 mA, nebo 2 x AA / čidlo: 2 x AA (součást balení)

Rozměry: 205 x 130 x 30 mm

Dosah: 60 m

Barva: černá