Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Telefony VoIP, IP, Skype  Grandstream GHP611W SIP WiFi hotelový tel. černý
Grandstream GHP611W SIP WiFi hotelový tel. černý
Grandstream GHP611W SIP WiFi hotelový tel. černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Grandstream GHP611W SIP WiFi hotelový tel. černý

Grandstream GHP611W patří do řady hotelových telefonů. Jde o snadno použitelný IP telefony do jakýkoliv hotelového pokoje, lze ho naprogramovat a přizpůsobit podle potřeb hotelu a jeho hostů. Mezi hlavní vlastnosti patří; jeden HD reproduktor na každém sluchátku, 2 SIP účty/linky, 3 programovatelná tlačítka, 10 rychlých voleb, 3-cestné audiokonference, dual-band Wi-Fi. Pak je…
Kategorie: Telefony VoIP, IP, Skype
Kód: 3593280PN: GHP611WVýrobce: GrandstreamZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 246   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 856 Kč
Cena po registraci:
2 215 Kč
Cena bez DPH: 1 831 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 31.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 2.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Grandstream GHP611W patří do řady hotelových telefonů. Jde o snadno použitelný IP telefony do jakýkoliv hotelového pokoje, lze ho naprogramovat a přizpůsobit podle potřeb hotelu a jeho hostů. Mezi hlavní vlastnosti patří; jeden HD reproduktor na každém sluchátku, 2 SIP účty/linky, 3 programovatelná tlačítka, 10 rychlých voleb, 3-cestné audiokonference, dual-band Wi-Fi. Pak je to full band hlasový kodek Opus a pokročilý jitter-resilience algoritmus, který toleruje až 30% ztráty paketů bez dopadu na kvalitu hlasu.
GHP611W lze nainstalovat na stůl nebo na zeď a napájet ho pomocí napájecího adaptéru v balení.

Celá řada je podporována Grandstream Device Management systémem (GDMS), který poskytuje centralizované rozhraní pro konfiguraci, provisioning, správu a monitorování připojených koncových bodů Grandstream.
Díky kompaktnímu designu je ideální pro použití v jakémkoli hotelu. Tyto IP telefony lze také použít pro nasazení v zařízeních, jako jsou nemocnice, byty, ubytovny a další.

Ke stažení