Počítače a kancelář  Síťové prvky  Finisar FTLC9152RGPL - Modul transceiveru QSFP28 - 100 Gigabit Ethernet…
Finisar FTLC9152RGPL - Modul transceiveru QSFP28 - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SWDM4 - multirežim LC - až 100 m - 850 nm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Finisar FTLC9152RGPL - Modul transceiveru QSFP28 - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SWDM4 - multirežim LC - až 100 m - 850 nm

Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2877039PN: FTLC9152RGPLVýrobce: MellanoxZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce