Dům, Dílna, Zahrada  Extol Craft autonabíječka udržovací, 12V, 500mA
Extol Craft autonabíječka udržovací, 12V, 500mA
Extol Craft autonabíječka udržovací, 12V, 500mA
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Extol Craft autonabíječka udržovací, 12V, 500mA

Malá udržovací nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 0,5A a napětím max. 13,2V je určena k udržování 12V olověných akumulátorů s kapacitou 5-125Ah v málo používany´ch vozidlech a zařízeních v provozuschopném stavu, např. v motocyklech, skútrech, autech, lodích, zahradních strojích, elektrocentrálách s elektrickým startem, kdy je akumulátor málo nebo není vůbec…
Kategorie: Dům, Dílna, Zahrada
Kód: 2655931PN: 417302Výrobce: ExtolZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Malá udržovací nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 0,5A a napětím max. 13,2V je určena k udržování 12V olověných akumulátorů s kapacitou 5-125Ah v málo používany´ch vozidlech a zařízeních v provozuschopném stavu, např. v motocyklech, skútrech, autech, lodích, zahradních strojích, elektrocentrálách s elektrickým startem, kdy je akumulátor málo nebo není vůbec dobíjen provozem zařízení, např. v nepoužívaných zařízeních na výstavách, v zimním období apod. Pokud je akumulátor delší dobu vybitý, vede to k jeho nevratnému poškození. Nabíječka je určena pro všechny typy olověných 12V akumulátorů.

Popis:

Udržovací nabíječka je určena k dlouhodobému připojení k akumulátoru.
V závislosti na typu nabíjeného akumulátoru nemusí být akumulátor touto nabíječkou dobít do plného nabití, (gelové akumulátory např. potřebují do plného nabití výstupní napětí nabíječky 14,4V).
Není tolik citlivá na poškození akumulátoru (zasažení sulfatací) jako mikroprocesorové nabíječky, což umožňuje použít tuto nabíječku i pro pokus o oživení olověných akumulátorů, které mikroprocesorové nabíječky vyhodnotí jako poškozené.
Nabíječka je velice malá, snadno skladovatelná a přenosná.

Parametry

Typ zařízeníNabíječka