Herní zóna  Hry  ESD Woodpunk
ESD Woodpunk
ESD WoodpunkESD WoodpunkESD Woodpunk
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Woodpunk

Elektronická licence určená pro platformu Steam Zapomeňte na kybernetiku a parní energii! Cestujte s námi do středověku, kde dřevo je top, hlavní zdroj energie! Proč? Protože tam mají KULOMETY, KTERÉ STŘÍLEJÍBOMBY. Takže proto. WOODPUNK vás zavede zpátky do středověku, ale je tu jeden háček: jste geniálnímvynálezcem, který si (velice bláhově) vybral vědeckou kariéru v době…
Kategorie: Hry
Kód: 3566562PN: 5361Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
797   včetně DPH
Cena bez DPH: 659 Kč
Cena po registraci:
772 Kč
Cena bez DPH: 638 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zapomeňte na kybernetiku a parní energii! Cestujte s námi do středověku, kde dřevo je top, hlavní zdroj energie! Proč? Protože tam mají KULOMETY, KTERÉ STŘÍLEJÍBOMBY. Takže proto.

WOODPUNK vás zavede zpátky do středověku, ale je tu jeden háček: jste geniálnímvynálezcem, který si (velice bláhově) vybral vědeckou kariéru v době, které dominují umělecké směry. Pomocí dřeva a jiného šrotu jste učinili nemožné a vytvořili robota, který umí vytvářet zbraně.

Toto groteskní a brut... ekhm, tj. "Klasické, interaktivní dílo", nabízí:

Vzrušující akční pixelovou střílečku sprakticky nekonečnými variacemi designuúrovní, které nabízí nové výzvy během každé hry Široký arzenál procedurálně generovaných zbraní, který v době v době vydání hry čítá přes 1400 možných kombinací! Boje s více více než 100 nepřáteli najednou, s různými strategiemi a bojovýmistyly, stejně jako s mocnými bossy! Krása zkázy: Všechno uvnitř mapy můžete zničit. Stromy se rozpadnou na kusy, krabice explodují a vyletí do vzduchu a celá dvoupodlažní stavba se zřítí. Těla, kusynábytku a sutiny zanechány za sebou mohou mít později speciální význam pro hru!Hrajte s přítelem! Asymetrická lokální hra pro více hráčů: jeden hráč ovládá vynálezce, druhý robota, a dovednosti postav se vzájemně doplňují. Objevujte nové součástky a vytvořte si vlastní zbraně. Zdokonalte a odemkněte nové moduly, kterérozšiřují bojové schopnosti robota nebovylepšují ty vaše. Rychlá, akční hra splynulých a flexibilním ovládáním při 60snímcích za vteřinu. Připravte se na pot! Oh, a samozřejmě je hra kompatibilnís gamepadem! ... máme také všechny vychytávky, které můžete najít v jiných střílečkách: náhodné úrovně, náhodné objektya jiné (náhodné) věci, které máte tak rádi. Nic vám nebude chybět!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam