Herní zóna  Hry  ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu
ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu
ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na BatuuESD The Sims 4 Star Wars Výprava na BatuuESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD The Sims 4 Star Wars Výprava na Batuu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Jedná se o dlc a je nutné vlastnit základní hru v platformě Origin. Vytvoř svým Simíkům jedinečný příběh zesvěta Star Wars při průzkumu odlehlé planety z atrakce Galaxy’s Edge v Disneyland a Disney World v rozšíření The Sims 4Star Wars: Výprava na Batuu. Přidá se tvůj Simík k Odboji, zapadne mezi darebákynebo narukuje do…
Kategorie: Hry
Kód: 2873892PN: 7521Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
925   včetně DPH
Cena bez DPH: 764 Kč
Cena po registraci:
897 Kč
Cena bez DPH: 741 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.1. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 29.1. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Jedná se o dlc a je nutné vlastnit základní hru v platformě Origin.

Vytvoř svým Simíkům jedinečný příběh zesvěta Star Wars při průzkumu odlehlé planety z atrakce Galaxy’s Edge v Disneyland a Disney World v rozšíření The Sims 4Star Wars: Výprava na Batuu. Přidá se tvůj Simík k Odboji, zapadne mezi darebákynebo narukuje do Prvního řádu? Rozhodnutí je jen na tobě! Pracuj na reputaci svého Simíka, aby sis zpřístupnil mise, pořiď si světelný meč nebo droida a setkejse se slavnými postavami Star Wars, jako jsou Rey a Kylo Ren.

Vychutnejte si samotný okraj galaxie

Je jasné, že vaši Simíci už nejsou doma.Od Millennium Falcona přes kantýnu, kdeto pořádně žije, až po jedinečné oděníobčanů Batuu –?Simíky úplně pohltí slavné vizuální i zvukové vjemy světa Star Wars™. Seznamte se s místními mimozemšťany, abyste pochopili, proč je Batuu skutečně jedinečnou planetou. Když se vaši Simíci vrátí domů, mohou si s sebou přivéztnové dekorace a recepty inspirované cestami, zahrát si sabacc nebo uspořádat přátelský trénink se světelnými meči.

Vytvořte svůj příběh Star Wars™

O kontrolu nad Batuu bojuje Odboj, Prvnířád i darebáci a právě akce vašich Simíků rozhodnou o tom, kdo nakonec uspěje.Vaši Simíci budou zdolávat výzvy a speciální mise, které posunou rovnováhu sil.Vaše působení nejen změní svět, ale takévám zpřístupní odměny, jako je možnostlétat v hvězdných stíhačkách, nové úborya veledůležité mise na Batuu. A kdo ví?Třeba na Batuu najdete i svoji spřízněnou duši!

Poznejte slavně postavy

Plněním misí Simíci získají body reputace a čím víc jich budou mít, tím blíže budou k setkání s vůdci důležitých místních frakcí. Vaše možnosti se budou měnit vzávislosti na tom, co vaši Simíci udělají. Rozhodnete se podpořit Kyla Rena vesnaze odhalit základnu Odboje, nebo se raději přidáte k Rey a Vi Moradi a budetebojovat proti Prvnímu řádu? Ať už se vaši Simíci rozhodnou pro jakoukoliv cestu, Hondo Ohnaka a jeho darebáci vám vždycky pomohou vydělat si pár galaktických kreditů navíc.

Získejte vlastní světelný meč a droida

Prozkoumejte Batuu a najděte kyber krystaly a jílce, které vám pomohou sestavitnejvytouženější artefakt světa Star Wars™: světelný meč. Získejte všechny kousky, abyste si sestavili zbraň, která budeskutečně jedinečná. Potom pozvěte ostatní Simíky k souboji světelných mečů! Nebozajděte do depa droidů a kupte si vlastního droida, který vám pomůže při vašichdobrodružstvích... třeba dá tu a tam někomu šok, aby od vás odvedl pozornost. Svého droida si můžete dokonce přivézt idomů, abyste měli vždycky parťáka na společenské akce.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin | PC